BLESSED. Priest Don Marcello gives a blessing to the coffins of deceased people inside the church of San Giuseppe in Seriate, on March 28, 2020. Photo by Piero Cruciatti/AFP

پر برکت است. کشیش دون مارچلو می دهد یک برکت و رحمت به تابوت متوفی مردم در داخل کلیسای سن جوزپه در سریت در مارس 28 سال 2020 است. عکس های پیرو Cruciatti/AFP

رم ایتالیا – پزشکان ایتالیایی و اتحادیه هشدار داده اند که سیاست های دولت برای ارسال به بیماران از بیمارستان مرخص شد اما هنوز مثبت برای coronavirus به مراقبت از خانه است که مثل بتونه کاری “بیولوژیکی بمب است.”

با بیش از 28000 نفر در بیمارستان از جمله بیش از 4000 نفر در بخش مراقبت های تخت باید آزاد شود تا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و کسانی که قادر به convalesce در انزوا در خانه در حال نقل مکان به مراقبت از خانه و یا requisitioned هتل ها. (بخوانید: به عنوان اروپا قرقره آمریکا پرانتز به صورت متناوب ویروس مرگ و میر)

این ویروس در حال حاضر نفوذ به کمک امکانات زندگی سراسر کشور در آنچه که لقب “سکوت”،”

صدها نفر از مردم در مراقبت از خانه ها می ترسید به تسلیم به این بیماری بیش از 600 در سخت ضربه برگامو منطقه تنهایی – اگر شرکت داده ها غیر ممکن است برای پیدا کردن با بسیاری از قربانیان این گزارش قصد تست نشده ،

آنها ابراز نگرانی جدی بر ایمنی 300,000 یا بیشتر ساکنان در ایتالیا 7,000 مراقبت از خانه.

“در جنگ بود ما نمی توانیم خودمان را در معرض به خطر عود از شیوع بیماری های جدید که خطر تبدیل مراقبت از خانه به ‘بمب بیولوژیکی” است که گسترش ویروس” Raffaele Antonelli Incalzi, رئیس, ایتالیایی, سالمندان جامعه SIGG گفته.

“به طور گسترده ای با استفاده از مراقبت های صفحه تخت برای کاهش فشار در بیمارستان و…را از ساکنان مسن در معرض خطر و آنها را ضعیف ترین حلقه در این بیماری همه گیر” او گفت:.

“چه کسی چک کردن?’

برخی از 2,000 بیماران در حال حاضر منتقل شده به مراقبت از خانه در لومباردی کانون بحران در حالی که Marche منطقه در مرکز ایتالیا و سیسیل در جنوب آغاز کرده اند زیر کت و شلوار, گفت SIGG.

آمار تعداد بیماران درگیر در سراسر کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است, آن را گفت.

Matteo ویلا, محقق در موسسه مطالعات سیاسی (ISPI) گفت: انجمن مطبوعات خارجی دوشنبه که منطقه ای داده ها نشان داد درصد قابل توجهی از کسانی که از بیمارستان مرخص شد هنوز هم تا به حال ویروس.

دولت گفت: قوانین سختگیرانه اعمال می شود که به آن امکانات استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که هیچ آلودگی می گیرد, از, فیزیکی, فاصله, به آموزش کارکنان و تجهیز آنها با دنده محافظ.

“چه کسی را برای رفتن به چک کردن قوانین در حال اجرا?” مارکو آگاتزی رئیس جمهور از برگامو شعبه اتحادیه ملی پزشکان ایتالیایی گفته.

“وجود مشکلات بسیار زیاد در دسترسی به دنده محافظ و اگر نیروهای جدید نمی توان آن را به معنی در نظر گرفتن دور ضروری کارکنان در حال حاضر نامعقول امکانات,” او گفت:, توصیف تصمیم دولت به عنوان “بسیار گیج کننده.”

روبرتو Bernabei, طب سالمندان استاد در دانشگاه کاتولیک در رم گفت: قوانین و مقررات در مراقبت از خانه بودند “منطقه خاکستری” چرا که آنها تغییر از اقتدار بهداشت محلی به محلی اقتدار بهداشت و شهر به شهر منطقه به منطقه است.”

‘ماسک های خانگی’

ملی ایتالیا موسسه بهداشت گفت: 86 درصد از خانه های سالمندان بررسی گزارش مشکلات در گرفتن نگه دارید از تجهیزات حفاظتی در حالی که 36 درصد گفت: آنها در تلاش بودند با توجه به کارکنان بیمار.

نگران بستگان شده است آوردن کارکنان ماسک های خانگی و غیر پزشکی لباسهای این امید را در آنها ابتلا به این ویروس و گسترش آن به عزیزان بسیاری از آنها در 80s و 90s SIGG گفت.

بازنشسته های کارگری را خواستار شده است برای هتل ها مسکن دانشجویی یا پادگان نظامی مورد استفاده قرار گیرد به جای.

ملی مستند تحمیل سه هفته پیش و مؤثر بر 60 میلیون نفر از مردم به نظر می رسد به کار با ISS گفت: سهشنبه ویروس – که به کشته شدن نزدیک به 12,500 پس از ظهور در پایان ماه فوریه – آغاز به فلات.

اما ویلا هشدار داد coronavirus زمان بهبودی به معنای فشار در بیمارستان ها را کاهش می دهد به آرامی و به خوبی می تواند افزایش دوباره زمانی که مجازات مستند کاسته است, به معنی مراقبت از خانه تخت هنوز هم در تقاضا.

“این غیر واقعی تصور کنید که وجود خواهد داشت نه هر لحظه از استرس بر سلامت, سیستم,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im