درآمد بخش مالیات در روز پنج شنبه بازیافت تومان 65 کرور از اقامت تامیل بازیگر یوسف Vijay را تامین کننده مالی در چنای در طول حملات که انجام شد در ارتباط با اتهام فرار از پرداخت مالیات مورد مربوط به AGS سینما گفت: منابع.

در ضمن طرفداران Thalapathy Vijay باید نامیده می شوند که این اقدام با انگیزه های سیاسی گفت: آنها شگفت زده نشدند. آنها همچنین ابراز همبستگی خود را با این بازیگر با #WeStandWithVijay در توییتر.

این بخش انجام حملات و نظرسنجی در بازیگر Vijay, تامین کننده مالی و تولید انبو Chezhiyan خوابگاه.

حدود 38 محوطه پوشش داده شده است در این حمله.
با توجه به آن منابع شمارش پول است که هنوز هم در خیلی شانس وجود دارد که این مقدار افزایش خواهد یافت. Vijay همسر در چنای خانه هنگامی که آن را sleuths انجام یک حمله در محل اقامت خود را.

صحبت در این گزارش از بازیگر بودن مداخله در عکسبرداری از فیلم, مالیات بر درآمد رسمی گفت: “بازیگر Vijay بود را برداشت تا خود را به تیراندازی به عنوان گزارش در برخی از گزارش های رسانه ها.”

بازیگر شد تیر اندازی برای آینده خود فیلم “استاد در Neyveli” زمانی که او موفق به دریافت اخبار از حمله.

“بازیگر Vijay تا به حال خود را در تیراندازی و بازگشت به خانه خود را بلافاصله پس از گرفتن اخبار از حملات در حال حاضر مقامات در حال آماده به منظور تسهیل در او برای ادامه فیلمبرداری خود را اگر او بخواهد به” منابع از مالیات بر درآمد گفت: ANI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im