حملات اسرائیل کشتن 23 سوریه جنگجویان خارجی در سوریه

ISRAELI STRIKES. This image grab taken from a video released by the official Syrian Arab News Agency on February 6, 2020, shows an explosion following an Israeli air strike on an undisclosed location in Syria. AFP PHOTO/HO/SANA

حملات اسرائیل. این تصویر گزارش رسمی منتشر شده توسط خبرگزاری جمهوری عربی سوریه در فوریه 6 سال 2020 نشان می دهد یک انفجار پس از حمله هوایی اسرائیل در محل نامعلومی در سوریه است. AFP PHOTO/HO/SANA

بیروت لبنان – اسرائیل حملات هوایی منجر به کشته شدن 23 سوریه و جنگجویان خارجی در سوریه پنج شنبه, فوریه 6, مانیتور گفت: آخرین موجی از حملات اسرائیل گفت: هدف ایران از حضور در آستان آن.

اسرائیل متعهد شده است برای جلوگیری از دشمن اصلی خود را از entrenching خود را از نظر نظامی در سوریه که در آن پشتیبان گیری رئیس جمهور بشار اسد را دولت در کنار روسیه و لبنان, گروه شبه نظامی حزب الله.

قبل از سحر حملات به کشته شدن 3 ایرانیان و 7 تهران-حمایت جنگجویان خارجی در نزدیکی Kisweh در جنوب پایتخت سوریه رصدخانه حقوق بشر گفت.

هشت سوریه دفاع هوایی و همچنین نیروهای خود را از دست داده زندگی می کند در هر دو Mezzeh و Jisr بغداد در غرب پایتخت بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور گفت.

پنج سوریه اعضای pro-ایران گروه کشته شدند در عزرا منطقه در جنوب استان درعا.

یک ارتش سوریه منبع به نقل از وزارت امور خارجه خبرگزاری سانا گفت: دفاع هوایی در پاسخ به دو موج از حملات اسرائیل پس از نیمه شب است که هدف از دمشق منطقه و سپس موقعیت خود را در سازمان ملل مجاور استان داشتهاند.

“این حمله زخمی 8 مبارزان” این منبع گفت: بدون توضیح در جایی که آنها به حال شده است مستقر و یا ملیت خود را.

او گفت که این حمله انجام شد از حریم هوایی بالاتر از اسرائیل و اشغال بلندی های جولان و جنوب لبنان.

با صدای بلند انفجار

خبرگزاری فرانسه (AFP) خبرنگاران در دمشق شنیده می شود صدای انفجار در اطراف 1:15 am (2315 به وقت تهران پنج شنبه, فوریه 5).

تلویزیون دولتی پخش تصویر از انفجار در آسمان.

یک سخنگوی ارتش اسرائیل کاهش یافته است به نظر این حملات هنگامی که تماس گرفته اند.

اسرائیل انجام داده است تکرار حملات در سوریه پس از جنگ داخلی در گرفت در سال 2011 به طور عمده هدف قرار دادن نیروهای دولتی و خود ایران و حزب الله و متحدان.

اسرائیل صحبت کرده است علنا از کمپین بمباران اگر چه ارتش به ندرت نظرات به فرد اعتصاب.

ماه گذشته دمشق را متهم کرد که نیروی هوایی اسرائیل از انجام یک حمله از T4 هوایی در مرکز سوریه که رصدخانه گفت: کشته شدن حداقل 3 ایران-حمایت شبه نظامیان.

در ماه دسامبر رصدخانه گفت: اسرائیل در حملات هوایی به کشته شدن 3 خارجی در کنار مبارزه با نیروهای دولتی در جنوب پایتخت.

ماه گذشته ارتش اسرائیل را برعهده گرفته اند یک موج از حملات هوایی علیه سوریه سایتهای نظامی و نیروهای ایرانی که منجر به کشته شدن 23 نفر از جمله 16 خارجی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: مواضع سپاه پاسداران عملیات خارجی بازو در میان اهداف.

‘صرفه جویی’ ادلب

جنگ در سوریه به کشته شدن بیش از 380,000 مردم و میلیون ها نفر آواره پس از آن آغاز شده در سال 2011 با سرکوب وحشیانه طرفدار دموکراسی تظاهرات.

این گزارش حملات اسرائیل به عنوان دولت افغانستان به یک تاول توهین آمیز علیه سوریه آخرین عمده شورشی سنگر و استحکامات در منطقه ادلب در شمال غربی.

ارتش سوریه میگوید حملات نمی خواهد جلوگیری نیروهای دولتی از تصرف این منطقه است که توسط جهادگران در سوریه سابق القاعده وابسته است.

“این تشدید خواهد شد صرفه جویی مسلح گروه های تروریستی که در حال سقوط در ادلب و غرب حلب تحت حملات از ارتش سوریه” این منبع گفت.

این بمباران به کشته شدن حدود 300 غیرنظامی از اواسط دسامبر رصدخانه می گوید.

خشونت دیده است و بیش از 500,000 شهروندان ترک خانه های خود بیش از دو ماه گذشته سازمان ملل متحد می گوید. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im