اعلام می آید 70 ساله نخست وزیر مبارزات پیش از مارس 2, انتخابات, پس از دو نظر سنجی قبلی منجر به بن بست بین بنیامین نتانیاهو و رقیب Benny Gantz

منتشر شده 11:26 PM 18 فوریه سال 2020

به روز شده در 12:01 AM, فوریه 19 سال 2020

NETANYAHU. Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu gives a statement in Ramat Gan, near the Israeli coastal city of Tel Aviv, on September 10, 2019. File photo by Menahem Kahana/AFP

نتانیاهو. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می دهد یک بیانیه در رمت گن در نزدیکی ساحلی اسرائیل در شهر تل آویو در سپتامبر 10 2019. فایل عکس Menahem Kahana/AFP

اورشلیم – محاکمه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به اتهام فساد مالی باز خواهد شد در 17 مارس وزارت دادگستری گفت: پنج شنبه, مارس 18.

آن گفت: کیفرخواست خواهد بود به عنوان خوانده شده توسط قاضی ریوکا فریدمن-فلدمن در حضور نتانیاهو در بیت المقدس.

اعلام می آید 70 ساله نخست وزیر مبارزات پیش از مارس 2, انتخابات, اسرائیل سوم در کمتر از یک سال پس از دو نظر سنجی قبلی منجر به بن بست بین نتانیاهو و رقیب خود را Benny Gantz.

Gantz حال حاضر پس از سپتامبر انتخابات برای پیوستن به دولت وحدت ملی به رهبری نتانیاهو گفت که باید اول حل و فصل اختلاف با قوه قضائیه قبل از بدست گرفتن قدرت است.

نتانیاهو متهم شده بود در پاییز سال گذشته با رشوه و تقلب و نقض اعتماد.

اسرائیل دادستان کل Avichai Mandelblit به طور رسمی ارائه شده به اتهام ورق به اورشلیم دادگاه منطقه در 28 ژانویه پس از نتانیاهو تا به حال خارج یک درخواست به دنبال مصونیت پارلمانی تسلیم در اوایل این ماه.

مخالفان خود را در حال حاضر محشور اکثریت در مجلس قانونگذاری به انکار او را به ایمنی.

نتانیاهو اسرائیل را تنها رئیس دولت شده اند تحت تعقیب در طول مدت خود را در دفتر.

حمله اسرائیل به قانون نشسته نخست وزیر است که تنها نیاز به یک بار محکوم به ارتکاب جرم و پس از تمام راههای تجدید نظر خسته شده اند.

نتانیاهو با رد این اتهامات می گوید: او قربانی یک با انگیزه های سیاسی جادوگر شکار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im