وزیر امور خارجه اسرائیل انتقاد ساندرز ‘هولناک نظر’

اورشلیم (AP) — اسرائیل ایران را محکوم کرد جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز در چهار شنبه برای آنچه که او به نام “هولناک نظر” در مورد بیت المقدس گفت که کسانی که به حمایت از اسرائیل نمی خواهد به عقب ساندرز’ نامزد انتخابات ریاست جمهوری پس از این سخنان.

در ستیز بحث دموکراتیک در سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی ساندرز برچسب بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل یک “ارتجاعی نژادپرستانه” و گفت که او می خواهم نظر معکوس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخی حرکت از سفارت آمریکا به بیت المقدس و بازگشت آن به تل آویو.

در این میان تاخت و تاز آمریکا سیاست داخلی اسرائیل وزیر خارجه اسرائیل کاتز گفت نه یهودی در جهان است که “خواب ندارد اورشلیم” و ساندرز کلمات آنقدر شدید است که او تا به حال هیچ چاره ای اما برای تلافی.

“ما نمی مداخله در داخلی آمریکا روند انتخابات است که پر زرق و برق” کاتز گفت: اسرائیل به رادیو ارتش قبل اشاره کرد که ساندرز تا به حال سابقه ای طولانی در حمله به اسرائیل و چیزهایی که مقدس ترین و به آن هویت و امنیت ملی است.

“به طور طبیعی افرادی که حمایت از اسرائیل پشتیبانی خواهد کرد کسی که می رود در برابر این چیزها,” او اضافه شده است.

ساندرز’ نظرات در بحث آمد و پس از او به تازگی اعلام کرد او را به جست و خیز یک ظاهر طرفدار اسرائیل لابی AIPAC که او به نام “پلت فرم برای تعصب است.”

تبلیغات

او همچنین به نام برای برش آمریکایی به کمک های خارجی به اسرائیل و هدایت آن را به فلسطینی ها به جای. ساندرز که اگر انتخاب خواهد تبدیل به امریکا اولین یهودی جمهور دو برابر کردن سهشنبه گفت: “چه شما نمی تواند چشم پوشی است و درد و رنج مردم فلسطین.”

ساندرز مقدمه سخنان خود گفت: او “بسیار افتخار از یهودی بودن” و اشاره کرد که چگونه او تا به حال داوطلب در دهه 1960 در یک سوسیالیست اسرائیل کیبوتص, جایی که او honed چپ گرایش. اما انتقادات از مدرن روز اسرائیل سیاست و آغوش هواداران که به نام تحریم اسرائیل و متهم شده است در ستیزی مطرح است نگرانی های زیادی در دولت یهودی در مورد افزایش نامزدی.

ساندرز است بصورتی پایدار و محکم تاسیس خود را در سرب پس از به ثمر اولیه و حزبی پیروزی در سه نامزدی متحده: آیووا و نیوهمپشایر و نوادا.

یائیر لپید پیشرو مخالفان شکل که با هدف به جای کاتز به عنوان وزیر امور خارجه پس از هفته آینده در قم گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی که او “بسیار نگران” درباره ساندرز’ افزایش به دلیل “عدم درک ما از وضعیت منحصر به فرد در خاورمیانه است.”

اکثر یهودیان آمریکایی رای دموکرات شده اند و بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

اما در اسرائیل مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گرمی آغوش نتانیاهو و متحدان خود را که منجر به تضعیف سنتی حزبی برای حمایت از اسرائیل در ایالات متحده است.

تبلیغات

حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است بسیار محبوب در اسرائیل برای حمایت از آن در یک خصمانه منطقه و ارائه آن رشته ای از دستاوردهای دیپلماتیک. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری بسیار پیش بینی از سرگرفته خواهد شد برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین. آن طرفه با اسرائیل در بسیاری از هسته خود خواسته و آن را اعطا حاکمیت بر بخش های بزرگی از غرب بانک که فلسطینی ها به دنبال برای دولت آینده.

قبلا تهمت معکوس دهه از سیاست خارجی آمریکا با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان اسرائیل سرمایه و حرکت آن را به سفارت وجود دارد.

مایکل بلومبرگ دیگر یهودی نامزد به دنبال نامزدی حزب دموکرات گفت: در روز سه شنبه بحث است که آن را خیلی دیر به معکوس سفارت حرکت می کند و مردم باید به جای تمرکز بر پیشبرد راه حل دو دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im