CAR-RAMMING. Israeli policemen inspect the site of a car-ramming attack targeting Israeli troops in Jerusalem that wounded several people on February 6, 2020. Photo by Oren Ben Hakoon/AFP

ماشین-رمنج. پلیس اسرائیل بازرسی سایت خودرو-رمنج از حمله هدف قرار دادن نیروهای اسرائیلی در بیت المقدس که به زخمی شدن چندین نفر در فوریه 6 سال 2020 است. عکس Oren بن Hakoon/AFP

اورشلیم – خودرو-رمنج از هدف قرار دادن نیروهای اسرائیلی در بیت المقدس زخمی شدن 14 نفر دوشنبه, آوریل 6 و دو فلسطینی به ضرب گلوله کشته شدند مرده در کرانه در افزایش خشونت های زیر واشنگتن بحث صلح خاورمیانه طرح است.

سوم شخص کشته شد توسط افسران اسرائیلی در نزدیکی در ورودی به این شهر در ضمیمه شرق اورشلیم پس از شلیک پلیس به آرامی مجروح شدن یک.

تعقیب جنایتکاران جریان بود برای راننده در خودرو-رمنج که فرار از صحنه در قلب غرب بیت المقدس پس از حمله صورت گرفت که در مدت کوتاهی قبل از 2 هستم (0000 GMT).

مهاجم زده در جاده ها که در آن سربازان, شده راهپیمایی, ارتش, گفت:, و اضافه کرد که یکی از نیروهای نظامی بود “به شدت مجروح” و با عجله به بیمارستان.

عمومی رادیو گفت: آنها نیروهای جدید در راه خود را به یک القای مراسم در بیت المقدس غربی دیوار جنش سایت که در آن یهودیان می توانید دعا کنید.

سخنگوی پلیس میکی روزنفلد گفت: راننده شناخته شده بود.

“خودرو پیدا شد و در حال حاضر وجود دارد یک تعقیب جنایتکاران در نظر گرفتن محل عملیات و واحدهای نظامی برای تروریست. ما می دانیم که او هویت” روزنفلد گفته خبرگزاری فرانسه در صحنه است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: “این تنها یک سوال از زمان و زمان زیادی نیست – تا زمانی که ما دستگیری مهاجم.

“تروریسم نمی خواهد شکست ما پیروز خواهیم شد!”

این اسلامگرای حماس که کنترل غزه را مورد ستایش قرار داد ماشین-رمنج به عنوان “عملی پاسخ به” ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح پیشنهاد.

در بیانیه سخنگوی حماس Hazem قاسم گفت: این حمله بخشی از “مقاومت” در عملیات” اما متوقف کوتاه از پذیرش مسئولیت.

افزایش تنش

در مصاحبه منتشر شده در روز حماس, وب سایت رسمی گروه رهبر اسماعیل هنیه گفت: “همچنان در استراتژی ما ایجاد نیروی از جمله در کرانه غربی و اورشلیم تا زمانی که ما می تواند آزادی میهن ما.”

فلسطینی ها را با عصبانیت رد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است که به طور یک جانبه به اسرائیل بیشتر از آنچه که آن را تلاش کرده است تا در مذاکرات قبلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر برنامه ریزی شده بود برای دیدار پشت درهای بسته شورای امنیت سازمان ملل متحد اعضاء روز پنج شنبه به ارائه طرح که او را به خود جلب کرد.

رئیس جمهور فلسطین محمود عباس است که به علت در سازمان ملل هفته آینده به ابراز مخالفت با ما ابتکار عمل.

در حالی که اولیه فلسطینی در واکنش به این طرح را دیدم کمی خشونت و تنش ها افزایش یافت در روزهای اخیر.

در شمال غرب بانک شهر “جنین” در روز پنج شنبه نیروهای اسرائیلی کشته دو نفر – 19-Yazan ابو Tabikh و فلسطینی پلیس Tareq Badwan.

ارتش اسرائیل گفت: آن رفته بود به منطقه برای تخریب خانه یک فلسطینی درگیر در قتل یک مهاجر یهودی در سال 2018 است.

سربازان پس از کشته فلسطینی که تا به حال “پرتاب مواد منفجره و راکت به سوی آنها” ارتش گفت.

منابع فلسطینی گفت که ابو Tabikh بود در میان معترضان زمانی که او کشته شد اما Badwan بود در حیاط یک ایستگاه پلیس نزدیک به درگیری زمانی که او بود رسید.

سخنگوی ارتش اسرائیل سرهنگ جاناتان Conricus به خبرنگاران گفت: نیروهای نظامی به ضرب گلوله یک عضو نیروهای امنیتی و ارتش بررسی شد.

“وضعیت خاص نامشخص است,” او گفت:. “آیا او از کار اخراج نیروهای اسرائیلی و سپس آنها انتقام و او مجروح شد و یا کسی دیگری از کار اخراج و نیروهای امنیتی اسرائیل در آنها انتقام و او سرگردان در وسط است.”

غزه عود

وجود اضافی تبادل آتش در Parnasa اتصال در نزدیکی رام الله در کرانه که زخمی شدن یک سرباز اسرائیلی ارتش گفت.

در تیراندازی در ورودی بیت المقدس جداره, شهر قدیمی, پلیس شناسایی مسلح به عنوان یکی از ساکنان شمال اسرائیل که به تازگی به اسلام گرویده و شناخته شده است به مقامات بیش از گذشته از جنایات.

در نوار غزه و اسرائیل هوایی اسرائیل به مواضع حماس در اوایل روز شنبه پس از فلسطینی ها شلیک راکت یا خمپاره دور در اسرائیل و راه اندازی آتش زا بالن.

“جت های جنگنده و (دیگر) هواپیما را هدف قرار حماس ترور اهداف خود را در سراسر نوار غزه” ارتش بیانیه ای گفت:.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اعلام شد, شده است وجود دارد و تقریبا روزانه آتش از غزه به جنوب اسرائيل, نقشه کشی اسرائیل تلافی.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش تلفات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de