اسرائیل gov نمی تحلیف تاخیر یک روز توسط Pompeo بازدید

UNITY GOVERNMENT. This combination of pictures created on April 02, 2019 shows a file photo taken on April 01, 2019 of Benny Gantz (L) and a file photo taken on March 10, 2019 of Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu. File photos by Jack Guez and Gali Tibbon/AFP

دولت وحدت. این ترکیب از تصاویر ایجاد شده در مارس 02, 2019 نشان می دهد که یک فایل عکس گرفته شده در مارس 01, 2019 از Benny Gantz (L) و یک فایل عکس گرفته شده در مارس 10, 2019 از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. فایل عکس ها توسط جک گوئز و گلی Tibbon/AFP

اورشلیم – ادای سوگند در اسرائیل دولت وحدت ملی به تعویق افتاده است یک روز برای روز شنبه, مارس 14 با توجه به آینده سفر وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, مقامات گفت.

یک مجلس گفت: مشترک دولت وقت نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و رقیب سابق خود Benny Gantz خواهد بود افتتاح در روز پنج شنبه به جای جمعه, مارس 13.

یک سخنگوی نتانیاهو جناح راست حزب لیکود گفت: Agence France-Presse تاخیر شد “به دلیل سفر” از ما بالا دیپلمات روز چهارشنبه.

Pompeo سفر می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت می دهد و برکت خود را به نتانیاهو قصد دارد به ضمیمه خیلی از کرانه با وجود هشدارهای از فلسطینی ها که این حرکت را بکشند چشم انداز دراز مدت توافقنامه صلح.

اسرائیل دولت جدید این است که نتیجه یک معامله اجازه می دهد نتانیاهو در ادامه به عنوان نخست وزیر برای یکی دیگر از 18 ماه قبل از نظامی سابق رئیس Gantz طول می کشد بیش از این ارسال برای همان دوره است.

دولت پیشنهاد شده بود به چالش در دادگاه عالی با مخالفان استدلال نتانیاهو این است که فاقد شرایط لازم با توجه به فساد کیفرخواست او چهره. اما قضات حکومت وجود دارد بدون هیچ دلیل قانونی برای جلوگیری از او را از خدمت به عنوان نخست وزیر.

Pompeo دیدار خواهد کرد هر دو نتانیاهو و Gantz برای مذاکرات در “مسائل امنیتی در منطقه مربوط به ایران است كه نفوذ” با توجه به وزارت امور خارجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه پرده برداری مدتها در انتظار خاورمیانه طرح که او در آن تایید شده اسرائیل برای الحاق مناطق اطراف شهرک های یهودی نشین در فلسطین زمین که در نظر گرفته غیر قانونی توسط بقیه جهان است.

به نوبه خود فلسطینی ها حق دارند مستقل اما غیرنظامی دولت خواهد بود و وعده سرمایه گذاری بزرگ.

با توجه به توافق بین Gantz و نتانیاهو دولت جدید می توانید تصمیم به رفتن پیش با الحاق شروع در ماه ژوئیه اما باید مشورت با ایالات متحده است.

نتانیاهو, اسرائیل, جانباز, رهبر, امن مشارکت Gantz و خود را مرکز-چپ متحدان خود در ائتلاف همراه با ultra-Orthodox احزاب است.

اما شش عضو جناح راست Yemina تا کنون حاضر به پیوستن به بیش از آنچه در آن انتقاد را به عنوان در حال ظهور “جناح چپ” طبیعت دریافتی دولت است.

Yemina رهبر و خروجی وزیر دفاع نفتالی بنت در چهار شنبه, مارس 11 تصریح کرد تمایل خود را به منصوب شود وزیر بهداشت در دولت بعدی.

بنت هنوز هم می تواند خود را به پیوستن به این ائتلاف توسط سهشنبه اگر او می رسد رضایت بخش اما او هشدار داد که در غیر این صورت “ما خواهید بود با مخالفت شدید.”

Pompeo بازدید خواهد داد نتانیاهو یک روز دیگر به تلاش برای آوردن Yemina به ائتلاف. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید