Isko مورنو دیگر مقامات مانیل اهدای حقوق به PGH

شهردار و معاون شهردار و تمام اعضای شورای شهر در حال از دست دادن حقوق خود را در ماه آوریل در مجموع P4.7 میلیون

منتشر شده 12:46 AM, مارس 05, 2020

به روز شده در 12:58 AM, مارس 05, 2020

MANILA'S EXECUTIVES. Manila Vice Mayor Honey Lacuna with Manila Mayor Isko Moreno at City Hall. Photo from Moreno's Facebook page

مانیل مدیران. مانیل معاون شهردار عسل Lacuna با شهردار مانیل Isko مورنو در تالار شهر. عکس از مورنو را در Facebook صفحه

مانیل فیلیپین – مانیل شهردار Isko مورنو و پایتخت دیگر مقامات منتخب توافق کرده اند که برای اهدای حقوق خود را در ماه آوریل به فیلیپین بیمارستان عمومی اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در شب شنبه, آوریل 4.

مورنو ذکر معاون شهردار عسل Lacuna شورای شهر اکثریت طبقه رهبر Joel Chua و همه نمایندگان شهرستان گفت: آنها همه را چشم پوشی این ماه دستمزد به ارزش کل P4.7 میلیون.

“Sa maliit po نامگذاری kaparaanan سانا po ay makatulong ito sa pagpapalakas ng kakayahan ng ating mga frontliner sa بخش بهداشت و درمان para labanan ang شیوع ng COVID-19,” او گفت: در official Twitter و Facebook pages.

(در کوچک ما راه ما امیدواریم که این امر کمک به تقویت توانایی ما frontliners در بخش بهداشت و درمان برای مبارزه با COVID-19 شیوع.)

دانشگاه فیلیپین – پزوی فیلیپین به طور کلی بیمارستان (تا-PGH) در شهر مانیل یکی از وزارت بهداشت تعیین شده “بیمارستان ارجاع” برای COVID-19 بيمار.

این به این معنی بالا-PGH مرکزی امکانات خواهد شد اختصاص داده شده به کروناویروس بیماران خواهد بود که با اشاره به آن از دیگر بیمارستان ها یا موسسات. اما آن را هنوز هم می پذیرد غیر coronavirus بیماران.

دیگر coronavirus بیمارستان ارجاع شامل ریه مرکز فیلیپین در شهرستان کزون و دکتر خوزه N. رودریگز بیمارستان یادبود در Caloocan City.

این بیمارستان ها در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر است که در فیلیپین در حال حاضر ادعا 144 زندگی می کند, از شنبه.

در مجموع وجود دارد 3,094 تایید موارد COVID-19 در کشور از آنها 57 بهبود یافته اند تا کنون. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im