ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد این بیماری همه گیر. ارسال شما به COVID@cbc.ca و ما در پاسخ به عنوان بسیاری از ما می توانیم. ما انتشار مجموعه ای از پاسخ های هر روز هفته آنلاین و همچنین قرار دادن برخی از سوالات به کارشناسان در سطح ملی و در شبکه خبری سی بی سی.

آن را امن برای دادن کارت ها و گل های این روز مادر?

با روز مادر درست در اطراف گوشه برخی از آنها تعجب که چگونه آنها می توانند با خیال راحت به هدایای معمول. کیت O. می خواهد بداند که آیا کارت های امن هستند و Phillip A. توسط کنجکاو در مورد ارسال گل.

به طور کلی ما می دانیم که این ویروس قادر است به اصرار در سطوح مختلف برای مقادیر مختلفی از زمان. بنابراین زمانی که آوردن و یا دریافت هدیه و بسته های بهداشتی کانادا توصیه می کند مردم را به ادامه برای حفظ بهداشت مناسب برای کاهش هر گونه خطر از سطح انتقال است. که شامل شستن دست و اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست اگر آب و صابون در دسترس نیست و برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را.

دکتر پیتر لین پزشک خانواده و CBC پزشکی متخصص پژواک این توصیه و می افزاید: مامان همچنین می توانید پاک کردن سطوح در اطراف گل برای احتیاط بیشتری.

“اگر شما می خواهید شما فقط می توانید پاک کردن پلاستیک در اطراف گل ها, شما می توانید با استفاده از آب و صابون یا مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. اگر شما نمی آن را پاک است که خوب است فقط دستهای خود را با آب و صابون پس اگر وجود دارد هر گونه ویروس بر روی بسته بندی آن را شسته دست خود را,” او می گوید. “همان چیزی که پس از دست زدن به کارت و یا هر ایمیل. فقط دستهای خود را با آب و صابون و شما خوب خواهد شد.”

می توانید این ویروس را از طریق سیستم های تهویه مطبوع?

فیل W. نوشت: برای ما تعجب اگر شما می توانید سفر خود را از طریق ما حرارت, تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) سیستم.

جواب کوتاه این است که ما مطمئن نیستید که فقط رتبهدهی نشده است, اما ما به صحبت برخی از کارشناسان که به افکار خود را.

اول, مهم است به یاد داشته باشید که چگونه coronavirus گسترش می یابد.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO)گسترش ویروس عمدتا از طریق قطرات کوچک اخراج هنگامی که یک فرد آلوده عطسه, سرفه, exhales یا تف.

به دلیل این است که فرم اصلی انتقال کارشناسان می گویند که آنها نمی بیش از حد در رابطه با سیستم های تهویه مطبوع.

“ممکن است آن را ممکن است در برخی شرایط ؟ شاید. آن است که یک مشترک و یا عمده در مسیر انتقال و در طول این زمان موج ؟ بعید است, گفت:” دکتر لیزا Barrett, بیماری های عفونی, متخصص و دستیار استاد در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس.

او می افزاید که اگر این ویروس قادر به سفر به راحتی از طریق تهویه مطبوع ما را دیده ایم “تعداد زیادی از فوق العاده تعمیم شیوع بیماری در آپارتمان ها و ساختمان های دیگر که با استفاده از این سیستم است.”

دکتر متی Oughton یک بیماری عفونی پزشک متخصص در یهودی, بیمارستان عمومی در مونترال موافق است که اگر فرم اصلی انتقال این ویروس بود آئروسل ما را “انتظار می رود این بیماری می شود حتی گسترده تر و بیشتر عفونی.”

این انتقال ممکن است با توجه به تحقیقات موجود از شیوع سارس در سال 2003.

“ما باید از تجربه اصلی سارس در سال 2003 است که تحت شرایط خاصی این بیماری می تواند انتقال از طریق ذرات معلق در هوا گفت:” Oughton که همچنین یک دستیار استاد در دانشگاه مک گیل. “آن باقی مانده است یک احتمال است که آن را کمک خواهد کرد [برای گسترش COVID-19] و بنابراین آن را به ارزش بیشتر اکتشاف.”

به همین دلیل مهندسین و کارشناسان هوایی در حال حاضر در حال انجام تحقیقات بیشتر در این برای تعیین دقیقا چگونه به آن را حذف رفتار در کانالهای هوا و سیستم های تهویه مطبوع.

آن را امن برای یک سرویس شخص را به خانه ؟

Maryanne S. تعجب است که در مورد ایمنی از داشتن یک تعمیر فرد در خانه و چه اقدامات احتیاطی یکی را می توانید.

دکتر کوین کومبس یک میکروبیولوژیست در دانشگاه مانیتوبا می گوید: بله, آن را بی خطر است “تا زمانی که [این] سرویسکار آلوده نشده و اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.”

البته تمرین خوب بهداشت دست ضروری است برای هر دو تعمیر فرد و شما.

“شستن مکرر دست ها با آب و صابون نیز ایده خوبی است برای هر دو سرویسکار و مشتری” کومبس ارائه می دهد.

هر کس باید یک ماسک می گوید: Lin. او همچنین توصیه می کند داشتن آنها را در کفش های خود را خاموش. یک لیست از سلامت کانادا دستورالعمل های غیر پزشکی ماسک صورت کانادایی می توانید در اینجا است.

“پایین کفش می تواند ردیابی ویروس در اطراف بنابراین کفش یا حداقل راه رفتن بیش از همه خود را محل. اگر شما نیاز به لمس و یا پول نقد دریافت که خوب است فقط دستهای خود را با آب و صابون,” او گفت:.

تعمیر خدمات ضروری در نظر گرفته شود و تعمیر مردم در سراسر کشور در حال بدست گرفتن اقدامات مختلف برای محافظت از خود.

“من فقط بودن بسیار فعال و مطمئن شوید من همه پادمان” گفت: ریک طولانی یک لوله کش در P. E. I.

آن را امن برای رفتن به ER ؟

برخی از اتاق اورژانس و پزشکان نگران هستند در مورد کاهش اخیر در بازدیدکننده داشته است. ماه گذشته B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: اورژانس در استان کاهش یافته است بیش از نیم فقط در یک ماه از زمان همه گیر آغاز شد.

بسیاری از کانادایی ها از جمله مانی بدانم که اگر آن را هنوز هم امن برای رفتن به استروژن.

دکتر کن میلن رئیس ستاد در جنوب هارون بیمارستان در اکستر, Ont., گفت: CBC را دوزکه اگر چه او می داند مردم در مورد امکان انتقال به بیمارستان او را تشویق می کند مردم را به رفتن در صورتی که نیاز به توجه پزشکی است.

او اضافه می کند که کارکنان بیمارستان در حال “بیش از حد هوشیار” استفاده از تمام وسايل حفاظت فردی مناسب و اجرای دقیق جداسازی اقدامات برای COVID-19 بيمار.

“ما در بالا از بازی ما وقتی که می آید به عفونی کنترل در حال حاضر. پس [ER] ممکن است یکی از امن ترین مکان” گفت: Milne.

با توجه به کاهش حجم ER wait times پایین. بنابراین شما خواهد شد صرف زمان کمتر در این بخش نسبت به قبل از بیماری همه گیر.

بسیاری از پزشکان از ترس که برخی بیش از حد محتاط بیماران را تا پایان درد و رنج در خانه و حتی در حال مرگ از عدم مراقبت.

Milne تاکید می کند که اگر چه پیام اطراف مسطح منحنی ثابت کرده است که برای موفقیت در آن باید افزود “اگر شما نگران هستند و یا شما فکر می کنم شما اضطراری نمی دور بماند.”

ما همچنین پاسخ به سوالات خود را هر شب در ملی. شب گذشته از شما خواسته ما متخصص پزشکی: مردم باید در خانه بمانند و اگر آنها مبتلا به آلرژی فصلی? سازمان دیده بان زیر:

یک متخصص بیماری های عفونی پرسش و پاسخ در مورد COVID-19 همه گیر از جمله اینکه آیا افراد مبتلا به آلرژی فصلی باید در خانه بمانند. 3:02

پنج شنبه ما در جواب سوال در مورد خرید و دوم ممکن است شیوع.

سوالات خود را در آینده از طریق ایمیل با ما در COVID@cbc.ca.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de