سرویس درآمد داخلی (IRS) گفت: پنجره ای برای ارسال آن به یک حساب بانکی برای دریافت اطلاعات برای یک محرک پرداخت بسته است.

این سازمان گفت که در حال حاضر مردم خواهد شد و تا ظهر روز شنبه, مه 13 برای ارسال اطلاعات به دریافت پرداخت تا $1,200 از طریق IRS “دریافت و پرداخت” وب سایت. پس از آن مهلت دولت فدرال آغاز خواهد شد به طور آهسته از میلیون ها نفر از چک های بیشتر به مردم در طول CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

“ما می خواهیم مردم را به بازدید از دریافت پرداخت قبل از ظهر, شنبه آخرین مهلت به طوری که آنها می توانید ارائه خود را پرداخت مستقیم اطلاعات” نمایندگان کمیساریای چاک Rettig نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه. “زمان در حال اجرا است برای یک شانس برای دریافت این پرداخت چند هفته قبل از طریق واریز مستقیم.”

آژانس پس از مهلت می گذرد روز چهارشنبه “آغاز خواهد شد آماده شدن میلیون ها فایل برای ارسال به BFS برای کاغذ چک آغاز خواهد شد که پس از رسیدن از طریق اواخر ماه مه و ژوئن” و “مالیات دهندگان که با استفاده از دریافت پرداخت من قبل از این که قطع هنوز هم می تواند استفاده از ورود به واریز مستقیم اطلاعات” با توجه به وب سایت.

کنگره مجاز پرداخت تا 1200 $در هر فرد و $2,400 برای زوج های متاهل به علاوه اضافی $500 برای کودکان زیر 17 سال برای کمک به آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر. کسانی که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای افراد و زوج ترتيب را ببینید پایین تر پرداخت.

به من پرداخت ابزار همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی وضعیت یکی از محرک چک کنید که به روز شده است در هر 24 ساعت.

وزارت خزانه داری همچنین روز جمعه اعلام کرد که حدود 130 میلیون پرداخت جمعا حدود 218 میلیارد فرستاده شده اند به آمریکایی ها است. در همه دولت فدرال انتظار برای ارسال در حدود 150 میلیون دلار پرداخت.

در اوایل این هفته IRS در یک به روز رسانی در وب سایت خود گفت که زندانی افراد واجد شرایط برای محرک پرداخت.

“پرداخت شده به کسی که زندانی باید بازگشت به IRS” آژانس نوشت در وب سایت خود اضافه کرد که چنین افراد واجد شرایط نیست. “برای پرداخت های ساخته شده با توجه به بازگشت مشترک که در آن تنها یک مرد متاهل است که زندانی شما فقط نیاز به بازگشت بخشی از پرداخت های ساخته شده در حساب همسر زندانی گفت:” IRS.

این سازمان اشاره نمی پرداخت برای کودکان زندانی مردم است.

علاوه بر این نمایندگان گفت: در آن روز پرسش و پاسخ بخش است که باید پرداخت شود و اگر بازگشت آنها ساخته شد به کسی که جان قبل از پرداخت صادر شد. این آبشار در خط با سخنان که ساخته شد توسط وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که وال استریت ژورنال آن پرداخت ارسال شود باید به IRS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de