IRS انتشار جزئیات بیشتر در مورد نحوه دریافت CCP ویروس محرک چک

سرویس درآمد داخلی (IRS) منتشر شد اطلاعات بیشتر در جمعه چگونه مردم می توانند دریافت چک از دولت فدرال به سرعت به عنوان ممکن است پس از کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک در میان CCP ویروس همه گیر است که با هزینه میلیون ها نفر از مردم شغل خود را.

آمریکایی ها که واجد شرایط دریافت محرک پولی جدید بسته امداد باید مطمئن شوید که آنها را به ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 با بانک اطلاعاتی به مطمئن شوید که آنها می توانید دریافت پرداخت مستقیم.

IRS می گوید آن را با استفاده از یک فرد 2019 بازگشت به محاسبه که آیا افراد واجد شرایط هستند و به طور خودکار ارسال پول نقد به افراد واجد شرایط. کسانی که نمی فایل در 2019 هنوز هم قادر خواهد بود برای دریافت پول خود را بر اساس 2018 بازگشت.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی نیاز به هر گونه اقدام است. IRS محاسبه خواهد شد و به طور خودکار ارسال تاثیر اقتصادی پرداخت به کسانی که واجد شرایط” آژانس می گوید. “در هفته های آینده وزارت خزانه داری برنامه های توسعه مبتنی بر وب پورتال برای افراد خود را برای ارائه اطلاعات بانکی به IRS آنلاین به طوری که افراد می توانند با پرداخت بلافاصله به عنوان مخالف به چک در پست” آن را اضافه می کند.

این سازمان گفت: آن را به زودی ارسال اطلاعات بیشتر در مورد این بسته جدید در آن همه گیر سایت پورتال.

بالا مقامات کاخ سفید از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور لری Kudlow اند گفت: امیدوارم که آنها را به پول نقد ارسال به آمریکایی ها ظرف سه هفته از تصویب لایحه جمعه گذشته است.

ساکنان آمریکا با یک شماره امنیت اجتماعی که درآمد زیر $75,000 و زوج های ازدواج کرده که درآمد کمتر از $150,000 واجد شرایط هستند تا آنجا که 1200 $در هر فرد با اضافی $500 به ازای هر فرزند زیر 17. افرادی که بیش از آستانه را ببینید کاهش می یابد 5 دلار به ازای هر 100 دلار به دست آورده و پس از آن در $99,000. دیگر افرادی که واجد شرایط هستند کسانی که مدیون پشت حمایت از کودکان پرداخت.

IRS متحده که آمریکایی ها بودند که نیاز به فایل مالیات تازگی را به یک فایل ساده “اظهارنامه مالیاتی” و ارائه اطلاعات اولیه از قبیل شماره حساب بانکی خود را پر کردن وضعیت و تعدادی از وابستگان.

“افرادی که به طور معمول انجام نمی اظهارنامه مالیاتی نیاز به یک فایل ساده اظهارنامه مالیاتی برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت. کم درآمد مالیات دهندگان شهروندان ارشد تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افراد معلول که در غیر این صورت نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی را نه مدیون مالیات” با توجه به آژانس.

هفته گذشته ایالات متحده نرخ بیکاری مشخصی بیشتر به بیش از 3 میلیون درهم کوبنده تمام زمان ضبط به عنوان کسب و کار را تعطیل و اخراج کارگران در میان حزب کمونیست چین (CCP) ویروس همه گیر. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در سال گذشته قبل از CCP نامناسب و پوشش بحران منجر به جهانی همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de