IRS گسترش مالیاتی مهلت تا 15 ژوئیه

مالیات دهندگان فردی می توانید درخواست گسترش بیشتر برای اکتبر. 15

مقامات مالیاتی در حال گسترش بیشتر مالیات مهلت تا 15 ژوئیه سرویس درآمد داخلی (IRS) گفت.

تغییرات اعلام شده در پنجشنبه معنی است که آمریکایی ها 2019 بازده مالیات بر درآمد و پرداخت در حال حاضر به دلیل در ژوئیه 15.

مالیات دهندگان فردی که برای برخی از دلیل انتظار نیست که مهلت می توانید درخواست یک فرمت به فشار مهلت بازگشت به Oct. 15.

مردم تحت تاثیر این ویروس همه گیر و به دنبال جمع آوری اقتصادی پرداخت شد زودتر کارگردانی شده توسط IRS به یک سایت اختصاص داده شده.

“رسمی IRS اطلاعات در مورد COVID-19 همه گیر و تاثیر اقتصادی پرداخت را می توان در Coronavirus امداد مالیاتی در صفحه IRS.gov” آژانس گفت: در اوایل آزاد است.

IRS-Internal_Revenue_Service_8
خدمات درآمد داخلی ساختمان ستاد در واشنگتن در سپتامبر. 19, 2018. (سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

ماه گذشته IRS گفت: مالیات دهندگان به طور کلی باید تا 15 جولای تا به پرونده و پرداخت مالیات بر درآمد فدرال در اصل به دلیل در 15 آوریل است. جمعه متوجه گسترش این امداد رسانی به تمام مالیات دهندگان که باید تشکیل پرونده یا پرداخت مهلت سقوط و یا بعد از 1 آوریل و قبل از ژوئیه 15.

“افراد تراست, شهرکهای, شرکت ها و دیگر غیر-مالیات شرکت filers واجد شرایط برای وقت اضافی” IRS گفت.

در حالی که مالیات دهندگان فردی می تواند درخواست تمدید برای اکتبر. 15 هر فرمت فایل است که یک فرمت به پرداخت هر گونه مالیات IRS اشاره کرد.

همچنین افراد و یا شرکت های بزرگ که دارای سه ماهه برآورد پرداخت مالیات با توجه و یا بعد از 1 آوریل و قبل از جولای 15 هم اکنون می توانید صبر کنید تا جولای 15 را که پرداخت بدون مجازات.

مالیات دهندگان با بلامعارض بازپرداخت نیز داده شده است زمان بیشتری برای درخواست پول از IRS.

این قانون می دهد یک پنجره از فرصت به ادعای بازپرداخت را انجام دهید.

“برای 2016, اظهارنامه مالیاتی عادی مارس 15 مهلت ارسال آثار به ادعای بازپرداخت نیز تمدید شده است به 15 ژوئیه سال 2020” IRS گفت.

پس از سه سال بلامعارض بودجه تبدیل به اموال خزانه داری.

برای افرادی که نیاز به کمک IRS یک کمک مالیاتی خدمات در IRS.gov که به اجرا 24/7 هر چند آن زندگی می کنند کمک های تلفن در حال حاضر با توجه به شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

قبلا مالیات مقامات آمریکایی هشدار داد که cybercriminals شد و به احتمال زیاد برای بهره برداری از شیوع بیماری به هدف قرار دادن آنها را با انواع جدید از هک و کلاهبرداری است.

به بخش تحقیقات جنایی از IRS به تازگی کشف “یک موج جدید و در حال تحول طرح های فیشینگ در برابر مالیات دهندگان” است که می تواند منجر به سرقت هویت و مالیات مربوط به تقلب با توجه به بیانیه های قبلی.

برای جلوگیری از فریب خوردن بودن آمریکایی ها باید بیشتر مراقب باشند در میان همه گیر و به خصوص با احتیاط از طرح های گره خورده به تاثیر اقتصادی پرداخت.

سالمندان به ویژه باید ورزش احتیاط بیشتر در این زمان. IRS توصیه می شود که هیچ یک از این سازمان خواهد بود تماس با بازنشستگان در هر صورت در مورد تاثیر اقتصادی پرداخت و گاهی نیز به عنوان تخفیف.

IRS گفت: سالمندان که به طور معمول نمی باید به اظهارنامه مالیاتی را دریافت $1,200 اقتصادی تاثیر پرداخت به صورت خودکار.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im