عرفان خان کوی apna sa

دهلی نو: Sahabzade Irfan Ali Khan در حال حاضر نهفته است به خاک سپرده شد در Versova kabrastan در بمبئی. آن بود نه عمل. آن صحنه نهایی در زندگی خان که اضافه شده اضافی ‘R’ را به نام خود بعدها در زندگی احتمالا برای شانس.

عرفان خان بازیگر فوق العاده درگذشت, در سن 53 در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان از عوارض ناشی از آنچه که او یک بار گفته بود “بن bulaya مهمان (مهستی)” — اعصاب و غدد تومور نادر بدخواه سرطان که او در حال درمان در لندن است.

در سال 2018 در یک توجه داشته باشید به طرفداران خود در مورد مبارزه با سرطان, Irrfan نوشت: “من اعتماد من تسلیم شده اند”.

عرفان نهایی تسلیم در اوایل روز چهارشنبه چهار روز پس از او خداحافظی به مادرش Saeeda بگوم از طریق ویدئو. او در جیپور در روز شنبه. او 95.

Irrfan Khan, هند یکی از بهترین و احتمالا بالیوود بهترین بازیگران می تواند هر کسی هر چیزی در هر زمان. و او انجام داد.

در 35 سال زندگی حرفه ای طولانی آغاز شد که در Doordarshan در سال 1985 با سریال Shrikant, Irrfan عمل در بیش از 80 فیلم و 20 سریال تلویزیونی از جمله سه نامزد جایزه اسکار فیلم — Mira Nair Salaam Bombay! (1988), دنی بویل Slumdog Millionaire (2008) و آنگ لی Life of Pi (2012). اما عرفان بود و دوست داشتم در هند فقط برای این موفقیت.

او دوست داشت برای خود عفونی جذابیت و اتصال شخصی او را جعل با مخاطبان در هر زمان تنها او بود بر روی صفحه نمایش زیرا به غیر از خود را تقریبا تغزلی dialogue تحویل او خواهد سرمایه گذاری تقریبا همه شخصیت های خود را با یک پاک کردن چشم عقل سلیم و انسانیت.

نیز وجود دارد یک بازیگوش تقریبا sufiyana نگرش است که با او به نظر می رسید به زل زل نگاه کردن و مقابله با مردم و زندگی است. و این است که چرا این احساس او یک دوست, koi apna sa بود که پاسخ به برخی از سوالات ما در مورد زندگی است. و به همین دلیل شاید او بی غم انگیز مرگ احساس شخصی به عنوان اگر فریبکارانه زندگی لوسیون صورت از ما کسی apna sa.

آموزش دیده در دهلی مدرسه ملی, درام, Irrfan تا به حال بسیاری از بازیگری لغو احکام صادره ی — او می تواند نشان می دهد-offy درخشان بازیگر و او می تواند با فروتنی تسلیم شدن به شخصیت او اختصاص داده بود. در فیلم های تجاری, Irrfan خواهد بود اغلب دراماتیک مورد مطالعه قرار chamkeela — مانند در خود بزرگترین ضربه به, تاریخ, Hindi متوسط (2017). و در حالی که کار با مدیران مانند Mira Nair, Vishal Bhardwaj او خواهد بود انجام نگرفته تقریبا طبیعی و در عین حال قدرتمند و خیره کننده.

هر چند او بسیار کمی گفت و گو در Ritesh Batra به سه بعدی 2013 فیلم که در آن او نقش دوم-کمانچه به سه ردیف جراحی تیفین جعبه تجسم خود را از Saajan Fernandes برای یک بار و برای همه حل و فصل مورموری بود که پس از آن بوده است چرخش در بالیوود — در مورد کسی است که بهتر بازیگر, Irrfan Khan یا Nawazuddin صدیق.

از جعل تقریبا مضحک تنش های جنسی با Tabu در Maqbool (2003) به بازی طراح جنایی را (2015) راننده تاکسی که توضیح می دهد که به خود پیچیده بنگالی پدر با نمودار, چگونه به راحتی اسان سفر از زمانی که شنبه در طراحی اسان موقعیت لیستی از نقش های به یاد ماندنی Irrfan Khan, بازی های برگزار شده است در این فیلم او سرآمد در حد متوسط فیلم او به ارمغان آورد به زندگی با او آمیزش حضور بسیار طولانی است. اما آنچه که به آنها متصل است احساس همه ما تجربه کرده در حالی که تماشای او — ساده نیکی و برخی از آمیزش شوخ طبعی می تواند به تسخیر تمام.

Mira Nair در Irrfan Khan, بیوگرافی توسط Aseem Chhabra, به یاد می آورد که چگونه در حالی که کارگردانی یک صحنه در اسم (2006) او گفت: Irrfan آنچه او می خواست: “Halka sa ankh mein ansoon, magar neeche ناهی آنا chaiye (بله کمی اشک در چشم خود را, اما آن را نمی باید رول پایین گونه خود را).”

عرفان پاسخ داد: “Theek hai میرا (همه حق میرا).”

او آن را در یک کنند.

در طول نبرد با سرطان, Irrfan Khan نوشت: به طرفداران خود در مورد درد و ترس و وحشت او احساس تحقق او در مورد خود و زندگی است. او با عنوان این یادداشت از لندن است.

“من تا به حال شده است در یک بازی متفاوت من رفت و آمد در یک, سریع, سوار قطار, حال, رویاهای, برنامه آرمان و اهداف به طور کامل درگیر در آنها است. و ناگهان کسی شیپور خاموشی بر روی شانه ام و من به نوبه خود برای دیدن. آن را TC (بلیط گردآورنده): ‘مقصد خود را در مورد آمده است. لطفا پایین.’ من اشتباه: ‘نه ، مقصد من نیست آمده است.’ نه این آن است. این است که چگونه از آن است که گاهی اوقات,'” عرفان نوشت.

“از پشت سر مرا متوجه باشید که چگونه شما فقط یک چوب پنبه شناور در اقیانوس با غیر قابل پیش بینی جریان! و شما به شدت در تلاش برای کنترل آن,” او اضافه شده است.

“همانطور که من در ورود به بیمارستان خشک خسته بی توجه من به سختی متوجه من در بیمارستان بود و در طرف مقابل خداوند ورزشگاه… یک بار در حالی که ایستاده در بالکن اتاق بیمارستان من ویژگی jolted من. بین بازی زندگی و بازی مرگ وجود دارد فقط یک جاده. در یک طرف یک بیمارستان در یک ورزشگاه. به عنوان اگر یکی نیست بخشی از هر چیزی که ممکن است ادعای یقین – نه بیمارستان و نه ورزشگاه. که به من ضربه سخت… آن را به من رسید. تنها چیزی که خاص بود و عدم قطعیت است. همه من می تواند انجام دهد برای تحقق بخشیدن به قدرت من و بازی من بهتر است. این تحقق به من تسلیم, تسلیم و اعتماد” عرفان نوشت.

Lisa Ray, سرطان بازمانده خودش توییتی در روز چهارشنبه که در طول درمان عرفان را اغلب گوش دادن به Lata Mangeshkar, آهنگ, Lag jaa گیل کی phir یه haseen raat ho na ho, شاید phir است جانم mein mulakat ho na ho… از سال 1964 فیلم Woh Kaun Thi?

در Kokilaben بیمارستان بمبئی روز چهارشنبه بعد از ظهر مدیر Tigmanshu Dhulia که بازیگران Irrfan Khan در Paan Singh Tomar (2012) یک نقش است که برنده این بازیگر تنها, جایزه ملی عرفان بدن دراز احاطه شده توسط چند نفر از دوستان و اعضای خانواده در ماسک. “من غمگین هستم چقدر کوچک خود را janaza (تشییع جنازه) خواهد بود… دیگری از آن شده اند hujoom (ماموت مردم در انتخابات),” Dhulia گفت.

که درست نیست.

در هر فیلم با محبت خانه در هند در روز چهارشنبه وجود دارد janaza و hajoom از اشک که نگه داشته در حال سقوط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de