Irrfan Khan است که یک فرد قوی است و هنوز هم مبارزه با جنگ: سخنگوی

بمبئی: Rubbishing گزارش می دهد که بازیگر Irrfan Khan, حال گذشت, سخنگوی Bolywood ستاره با صدور بیانیه ای در اوایل صبح روز چهارشنبه حاکی از این است که مبارزه بسیار بود ،

این بازیگر است که تحت درمان برای عفونت روده بزرگ در بیمارستان بمبئی. سخنگوی گفت: گزارش Irrfan Khan, مرگ هستند “داستانی” و “افراطی مفروضات”

53 ساله بازیگر “هنوز مبارزه برای زندگی خود را.”

“این واقعا ناامید کننده است که می دانیم که وجود دارد شدید پیش فرض های ساخته شده در مورد عرفان سلامت. در حالی که ما واقعا سپاسگزار است که مردم نگران هستند و آن را دلسرد کننده برای دیدن برخی از منابع گسترش شدید شایعات و ایجاد وحشت.

“عرفان یک فرد قوی و هنوز هم مبارزه نبرد. ما واقعا از شما درخواست نمی افتد برای شایعات و شریک شدن در این گفتگو که داستانی” بیانیه صادر شده از طرف عرفان به عنوان خوانده شده.

“ما همیشه به طور فعال روشن و به روز رسانی بر روی سلامت خود و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار” او در ادامه گفت:.

در اوایل بیانیه صادر شده در سه شنبه شب این سخنگو گفته بود بازیگر شد بستری در واحد مراقبت های ویژه Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک عفونت روده بزرگ.

“بله درست است که عرفان خان بستری در ICU در Kokilaben در بمبئی به دلیل عفونت روده بزرگ. ما را به همه به روز رسانی. او تحت دکتر مشاهدات” که در بیانیه ای گفته بود.

“قدرت و شجاعت باید به او کمک کرد تا جنگ و مبارزه تا کنون و ما مطمئن هستیم با او فوق العاده ای اراده و نماز خود را به خوبی wishers او به زودی بهبود می یابند” بیانیه اضافه شده است.

این طراح جنایی بازیگر خود را از دست داد 95 ساله Saeeda بگوم در جیپور فقط سه روز پیش و نمی تواند حضور در این مراسم به دلیل در سراسر کشور coronavirus مستند.

در اوایل 2018, Irrfan خود نشان داد اعصاب و غدد تومور تشخیص است. بازیگر ماند به دور از چشم های عمومی به عنوان او تحت درمان در انگلستان است. پس از بازگشت او در سال 2019 او شات برای Angrezi متوسط وعاقبت به خود 2017 آمار Hindi متوسط.

اما وضعیت سلامت خود او را مانع از ترویج این فیلم که ضربه تئاتر در ماه مارس فقط قبل از این مستند آغاز شد در 25 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de