عراق را تایید 1st رمان coronavirus مورد

PROTECTION. People wearing protective masks wait at a bus station in the Iranian capital Tehran on February 24, 2020. Photo by Atta Kenare/AFP

حفاظت. مردم با پوشیدن ماسک محافظ منتظر در یک ایستگاه اتوبوس در پایتخت ایران تهران در 24 فوریه سال 2020 است. عکس توسط Atta Kenare/AFP

نجف, عراق عراق روز دوشنبه 24 فوریه تایید کرد اولین رمان coronavirus مورد در سالمندان ملی ایران در جنوب حرم شهرستان نجف به گفته مقامات بهداشتی.

عراق یک کشور با یک مخروبه سیستم بهداشت و درمان اغلب میزبان زائران و مذهبی دانشجویان از ایران که در آن 12 نفر کشته شده اند از رمان coronavirus پس از شیوع وجود دارد اولین گزارش در هفته گذشته.

عراق مسدود شده بود سفر به و از جمهوری اسلامی ایران در روز قبل از اعلام یک حوزه علمیه در نجف بود و این کشور اولین مورد تایید شده.

نجف را سلامت استان گفت: اقتدار ملی ایران وارد کرده بود “قبل از این ممنوعیت اعلام شد” در بیانیه ای در روز دوشنبه.

مرگ از رمان coronavirus در ایران برای اولین بار در خاورمیانه و کشور تلفات در حال حاضر بالاترین در خارج از سرزمین اصلی چین و بیماری همه گیر در کانون.

اتباع چینی منع شده اند از ورود به عراق با وجود آن میزبانی چندین چینی شرکت نفت.

عراق نیز بسته تنها عبور از مرز با کویت در Safwan جنوب بصره در اواخر شب یکشنبه 23 فوریه پس از کویت تایید متعدد COVID-19 موارد است.

نگرانی از گسترش بیش از شبکه های رسانه های اجتماعی در عراق با کاربران ابراز ترس است که این کشور نمی تواند جای یک شیوع کروناویروس.

بسیاری از بیمارستان ها در کشور ضعیف هستند مجهز شده و یا در احتیاج به تعمیر دارد و کمتر از 10 پزشکان برای هر 10000 نفر, سازمان بهداشت جهانی می گوید.

رمان coronavirus گسترش به بیش از 25 کشور جهان از آن پدید آمده در ماه دسامبر است و باعث نصب دزدگیر با توجه به شیوع بیماری های جدید در اروپا و خاورمیانه و آسیا است.

این هفته آن را به ایران, لبنان, اسرائیل, بحرین و کویت در خاورمیانه با موارد قبلا تایید شده در امارات متحده عربی و مصر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im