ایران خامنه ای: مبارزه برای “آزادی فلسطین’ و ‘وظیفه اسلامی’

'ISLAMIC DUTY.' Iran's Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei on May 22, 2020, addresses the nation on the occasion of Al-Quds (Jerusalem) International Day, in the capital Tehran. Photo courtesy of KHAMENEI.IR / AFP

‘وظیفه اسلامی.’ رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای در 22 مه سال 2020 خطاب به ملت ایران به مناسبت قدس (اورشلیم) روز بین المللی در تهران. حسن نیت ارائه میدهد عکس از خامنه ای.IR / AFP

تهران – رهبر ایران گفت که این یک “وظیفه اسلامی” به مبارزه برای “آزادی فلسطین” در یک نقطه عطفی سخنرانی جمعه, مارس 22 میان افزایش تنش های منطقه ای با دشمن اسرائیل است.

آیت الله علی خامنه ای به شدت انتقاد کرد در دولت های غربی و عرب “عروسک” برای حمایت از دولت یهودی در اولین آدرس مارک قدس (اورشلیم) در روز است.

80 ساله رهبر همچنین به نظر می رسد برای تایید برای اولین بار است که به ایران کمک کرده است به ارائه فلسطینی با سلاح.

اظهارات آمد و در پایان یک هفته که دیدم بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل راه اندازی توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر خامنه ای و گزارش می دهد که دو طرف انجام حملات سایبری در هر یک از دیگر.

“هدف از این مبارزه آزادی کل فلسطین زمین” و “بازگشت همه فلسطینیان به کشور خود” خامنه ای گفت: در این سخنرانی پخش زنده تلویزیون دولتی.

“سیاست عادی سازی حضور رژیم صهیونیستی در منطقه یکی از سیاست های عمده ای از ایالات متحده آمریکا… برخی از دولتهای عربی در منطقه است که نقش ما عروسک های خیمه شب بازی را ارائه پیش شرط لازم برای این قبیل روابط اقتصادی و مانند آن – این تلاش ها به طور کامل بی ثمر و استریل,” او گفت:.

“هر کس باید با دست فلسطینی جنگنده و تقویت پشت خود را. ما با افتخار انجام بهترین های ما در این راه است. یک روز متوجه شدیم که تنها مشکل فلسطین جنگنده… فقدان سلاح,” او اضافه شده است.

سلاح های تایید

“ما برنامه ریزی شده” برای حل و فصل این موضوع و “نتیجه این است که توازن قدرت در فلسطین تغییر کرده است: امروز غزه می تواند ایستادن به دشمن صهیونیستی است تجاوز نظامی و پیروزی گفت:” خامنه ای ،

هر سال پس از انقلاب اسلامی سال 1979 ایران مشخص شده است, روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان مسلمان ماه روزه در همبستگی با فلسطینی ها.

خامنه ای صحبت شد در این مراسم برای اولین بار در بیش از 30 سال به عنوان رهبر اگر چه او بارها و بارها با اشاره به فلسطینی ها به عنوان “مشکل اصلی جهان اسلام.”

ایران را لغو کرده است, آن روز قدس تظاهرات در این سال برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در این کشور در ماه فوریه است. (بخوانید: ایران اعلام کرد فاز جدید در ویروس وجود حدود 2,300 موارد جدید)

این سال را به بزرگداشت می آید پس از ترور در ژانویه قاسم سلیمانی قدرتمند فرمانده سپاه قدس در این عملیات خارجی بازوی ایران, سپاه پاسداران.

نتانیاهو روز چهارشنبه لعنتی خامنه ای در توییتر پس از ایران و رهبر خود حساب ارسال شده به نقل از یک سخنرانی او در ماه نوامبر.

در صدای جیر جیر در اسلام حساب ایران رهبر به نقل عنوان کرد و گفت که “از بین بردن رژیم صهیونیستی به این معنا نیست بین بردن یهودیان است.”

نتانیاهو در پاسخ گفت: “او باید بدانید که هر رژیم را تهدید می کند که اسرائیل با مرگ را پیدا خواهد کرد خود را در شبیه معرض خطر است.”

خبرگزاری توییتهایی نیز محکوم کرد وزیر امور خارجه مایک Pompeo و اتحادیه اروپا است.

حملات سایبری

روز بعد اسرائیلی ها بیدار به یک سری از حملات سایبری با هدف قرار دادن وب سایت های کسب و کار ، شهرداری ها و سازمان های غیر دولتی با یک پیام به زبان عبری و انگلیسی: “شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل آغاز شد طولانی در پیش است.”

پیش از آن در هفته واشنگتن پست گزارش داد اسرائیل راه اندازی یک حمله سایبری علیه ایران در بندر شهيد رجايی واقع در تنگه هرمز یک مسیر حیاتی برای بین المللی نفت و ترافیک.

این حمله که تصور می شد به تلافی برای حمله سایبری علیه عمران هیدرولیک تاسیسات در اسرائیل است.

در سخنرانی خود خامنه ای همچنین با انتقاد از سازمان ملل برای عدم انجام کار خود را در خاورمیانه و نقاط مشکل.

“اصلی سیاست استکبار و صهیونیسم است به بی اهمیت جلوه دادن مساله فلسطین در ذهن جوامع مسلمان و به درایو آن را به فراموشی,” او گفت:.

خامنه ای گفت: درگیری های سوریه به رهبری عربستان در جنگ یمن مورد حمایت ایران با سران شورشیان و تخریب عراق “همه ترفندها برای سرگرم کردن جبهه مقاومت و رژیم صهیونیستی از این فرصت است.”

در آستانه سخنرانی خود اتحادیه عرب با صدور بیانیه ای در محکومیت “دخالت ایران در امور داخلی کشورهای عربی.”

قاهره مستقر در سازمان گفت: این اقدام “چه از طریق مداخله مستقیم و یا از طریق ایران و عوامل… به منزله یک تهدید برای ثبات منطقه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de