رژیم ایران مبارزه برای کاهش تحریم های ایالات متحده برای CCP ویروس مبارزه اما رد کمک

رژیم ایران راه اندازی کرده است یک تبلیغات و تاثیر کمپین دعوت جهانی برای پایان دادن به تحریم های ایالات متحده در میان COVID-19 بحران بهداشتی به منظور به دست آوردن پول نقد در حالی که رد کمک های انسان دوستانه ارائه شده توسط ایالات متحده و سازمان های بین المللی وزارت امور خارجه هشدار داده است.

رژیم با هدف “جمع آوری کمک برای آن عملیات ترور” نه به سلامت امداد رسانی به مردم ایران وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت در مارس 6.

در ماه مارس, ایرانی وزیر امور خارجه جواد ظریف را متهم کرد که ایالات متحده از “تخلیه اقتصادی ایران, منابع مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19” از طریق آن تحریم های اقتصادی است. به نام او در جهان به آنها را نادیده گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم های تحمیل شده بر ایران در سال 2018 با هدف قطع کردن “درآمد [ایران] رژیم استفاده می کند به پشتوانه گروه های تروریستی دامن زدن به بی ثباتی جهانی, صندوق های هسته ای و موشک های بالستیک و برنامههای غنی سازی رهبران آن” کاخ سفید گفت: در آن زمان.

با توجه به وزارت امور خارجه رژیم ایران صرف بیش از 16 میلیارد دلار از سال 2012 به صندوق آن ترور پروکسی در خارج از کشور در حالی که برش بهداشت و درمان کشور و بودجه. ایران, وزیر بهداشت حسن قاضی زاده هاشمی استعفا کرده بود در ژانویه 2019 بیش از تکرار کاهش بودجه.

وزارت امور خارجه همچنین بر که “در ماه جولای سال 2019 1 میلیارد یورو (1.1 میلیارد دلار) در نظر گرفته شده برای تجهیزات پزشکی ‘ناپدید شد’ و دیگری $170 میلیون دلار اختصاص داده شده برای کالاهای پزشکی بودند به جای صرف شده توسط رژیم در توتون و تنباکو.”

Iranian President Hassan Rouhani and Mohammad Javad Zarif, Iran's foreign secretary, at the Austrian Chamber of Commerce in Vienna, Austria on July 4, 2018. (Photo by Michael Gruber/Getty Images)

حسن روحانی رئیس جمهور ایران (راست) و محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران (L) در اتریش اتاق بازرگانی در وین اتریش, در تاریخ 4 ژوئیه سال 2018 است. (مایکل گروبر/گتی ایماژ)در اواخر ماه مارس اوباما و حسن روحانی سهوا نشان داد که مقامهای وزارت امور خارجه را “تلاش هماهنگ برای نفوذ در افکار عمومی و گفتن” نه “به تحریم” که این تلاش ها “با هدف بازگرداندن پول ما را تصرف کردند و در کشورهای دیگر” وزارت امور خارجه گفت:.

رژیم ایران تا به حال خارج $4 میلیارد دلار از خود ثروت صندوق در دو سال گذشته برای دفاع و نظامی صرف.

“به وضوح خود را در اولویت دسترسی به مطب پزشکی” وزارت گفت.

در آوریل 6, رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای در نهایت مورد تایید خروج 1 میلیارد دلار از صندوق برای مبارزه با حزب کمونیست چین (CCP) ویروس پس از آن درخواست شده بود توسط پنج نفر از اعضای مجلس شورای اسلامی و روحانی در ماه مارس با توجه به وزارت امور خارجه.

قبل از مارس 6, خامنه ای بود, اولویت افزایش بودجه سپاه (سپاه) با 33 درصد بیش از آن موجود سال بودجه و همچنین دو برابر بودجه برای بسیج است که این رژیم را “حیوان تیم ملی” که به کشته شدن حدود 1500 ایرانیان در نوامبر سال 2019 شد.

کمک های انسان دوستانه را رد کرد

CORONAVIRUS-IRAN-ECONOMY
یک لنج مملو از کالا محدود برای ایران دیده است و در امتداد نهر در دبی, امارات متحده عربی, در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. (کریستوفر پایک/فردا نیوز)

ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران در ماه فوریه برای کمک به مردم ایران در مبارزه خود را در برابر CCP ویروس.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo یادآوری این رژیم در فوریه. 28 که “برخی از کمک های مالی به ایران در نظر گرفته شده برای از بین بردن درد و رنج بشر از جمله اهدای پزشکی معاف از تحریم های ایالات متحده. علاوه بر این ایالات متحده حفظ استثنائات گسترده و مجوز به آن تحریم تجاری صادرات مواد غذایی, پزشکی, دستگاه های پزشکی و محصولات کشاورزی به ایران است.”

با توجه به وزارت امور خارجه ایران را رد کرد آمریکا پیشنهاد “کمک های بشر دوستانه و تجهیزات پزشکی برای مردم ایران” در نظر گرفته شده برای مقابله با COVID-19 شیوع.

ایالات متحده تاسیس شده در ماه اکتبر 2019 شفاف کانال با دولت سوئیس که از طریق آن کمک های انسان دوستانه می تواند جریان به ایران. پرداخت به صادرکنندگان تضمین شده توسط یک بانک سوئیس. اما آنها باید برای دیدار با “یک استاندارد بسیار بالا از علت سعی و کوشش” نماینده خاص برایان قلاب به رویترز گفت در یک نشست خبری در ماه ژانویه پس از فروش از سرطان و پیوند مواد مخدر به ایران است.

“سوئیس بشردوستانه تجارت تنظیم کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که مسوولان همچنان به رسیدن به مردم ایران بدون انحراف توسط رژیم” وزیر Steven T. Mnuchin گفت: در Feb. 27.

وزارت امور خارجه آمریکا گفت که با توجه به مدارک ایرانی, بهداشت و درمان شرکت از ایران بوده است واردات COVID-19 کیت های آزمایش پس از ماه ژانویه است.

اما خامنه ای را رد کرده است واشنگتن ارائه دهد. وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 6, “ایران هرگز نمی خواست و نمی خواهد درخواست امریکا برای کمک به تهران در مبارزه با شیوع … اما امریکا باید رفع تمام آن غیر قانونی و یک جانبه تحریم های ایران” به گزارش رویترز،.

ایران و وزارت بهداشت نیز لغو تصویب آن به پزشکان بدون مرز’ ماموریت دو روز پس از آن هنگام ورود به ایران در مارس 22. نه فرد تیم از این نمایشگاه بین المللی پزشکی سازمان که قرار بود برای ساخت موقت 50 تخت بیمارستانی در ایران و درمان بيماران ايرانی.

Epoch Times Photo
یک مرد ایرانی در برابر پلیس ضد شورش در تظاهرات خارج از تهران امیر کبیر دانشگاه در Jan. 11, 2020, ایران پس از اعتراف به داشتن سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای جت مسافربری اشتباه در Jan. 8 و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. (-/خبرگزاری گتی ایماژ)

اعتراضات گسترده خواستار دولت تغییر فوران در ایران در پایان سال 2017 به عنوان معترضان ابراز خشم خود را بیش از بدتر شدن شرایط زندگی مردم ایران است. این اعتراضات باید ادامه داد و پس از آن با شتاب ساختمان در نوامبر سال 2019 پس از 50 درصد افزایش در قیمت بنزین و دوباره در ماه ژانویه پس از یک اوکراین هواپیمای مسافربری بود به ضرب گلوله توسط ارتش ایران.

وزارت امور خارجه اشاره گرافیتی در حومه تهران خواندن “جمهوری اسلامی در ایران واقعی است coronavirus” و اعلام کرد که ایالات متحده همچنان به حمایت از نیازها و خواسته های مردم ایران که طولانی ترین درد و رنج قربانیان رژیم ایران است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de