ایران برای روشن شدن خیابان, چک هر کس برای coronavirus

NEW MEASURES. Iranian firefighters disinfect streets in the capital Tehran in a bid to halt the wild spread of coronavirus on March 13 2020. Photo by AFP

اقدامات جدید. ایرانی آتش نشانان ضد عفونی کردن خیابان ها در تهران یک پیشنهاد برای توقف وحشی گسترش coronavirus در مارس 13 سال 2020 است. عکس از AFP

تهران – تهران روشن خواهد شد خیابان ها در سراسر کشور ظرف 24 ساعت و تمام شهروندان خواهد بود برای بررسی جدید کروناویروس در تلاش برای توقف انتشار نظامی گفت جمعه, مارس 13.

به تازگی تشکیل کمیسیون متهم شده است با نظارت بر “تخلیه مغازه ها و خیابان ها و جاده ها” در داخل قاب زمان که نیروهای مسلح رئیس ستاد سرلشگر محمد باقری گفت.

“در طول 10 روز آینده کل ملت ایران خواهد بود و تحت نظارت یک بار از طریق فضای مجازی از طریق تلفن و در صورت لزوم در فرد و کسانی که مشکوک بودن بیمار خواهد بود به طور کامل شناخته شده است.”

اقدامات آورده بودند به زور پس از آیت الله علی خامنه ای دستور داد که نیروهای مسلح خود را برای رهبری مبارزه با کروناویروس جدید.

آنها دقیق ترین برای تحمیل شود و در ایران برای مبارزه با یکی از مرگبارترین در جهان شیوع COVID-19 در خارج از چین است.

جمهوری اسلامی ایران روز جمعه گزارش داد که رمان coronavirus ادعا کرد یکی دیگر از 85, زندگی, بالاترین, تک-روز تلفات پس اول مرگ و میر اعلام شد و در فوریه 19.

در همه وزارت بهداشت می گوید: 514 نفر کشته شده اند توسط این بیماری از 11,364 تایید موارد عفونت است.

چندین سیاستمداران و مقامات این کشور از 80 میلیون نفر آلوده شده اند با برخی از در حال مرگ از بیماری است.

آخرین مورد مشکوک به عفونت شد و علی اکبر ولایتی که به توصیه رهبر ایران در سیاست خارجی.

ولایتی بیمار با “علائم خفیف” در چهار شنبه, مارس 11 و قرار داده شده در قرنطینه به گزارش خبرگزاری تسنیم. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im