ایران به دنبال وام از صندوق بین المللی پول از سال 1962 پس از تلفات صعود به 429

تهران: ایران گفته است که به دنبال کمک های مالی از صندوق بین المللی پول است که روزه آن پول از سال 1962 برای کمک به آن در مبارزه با رمان coronavirus.

“ما از بانک مرکزی درخواست دسترسی” به صندوق بین المللی پول سریع ابزار تامین مالی (RFI) وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت در توییتر خواست صندوق را هیئت مدیره در پاسخ به درخواست “مسئولانه”

ایران وزارت بهداشت در روز پنج شنبه گفت: کروناویروس جدید به کشته شدن 75 بیشتر مردم و افزایش مرگ و میر به 429 میان بیش از 10 ، 000 موارد به عنوان جمهوری اسلامی ایران نشان از آن خواسته بود برای یک وام چند میلیارد دلاری از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با ویروس.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour اعلام آخرین ویروس آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری.

ایران خواسته است برای مواقع اضطراری تومان 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با شیوع بیماری وجود دارد که به کشته شدن بیش از 360 نفر و آلوده به برخی از 9,000 نفر در جمهوری اسلامی است.

بانک مرکزی ایران رئیس Abdolnasser همتی در روز پنج شنبه گفت که او ساخته شده به درخواست هفته گذشته در نامه ای به رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva. بین المللی وام دهنده است گفت: این آمادگی خود را برای حمایت از کشور از طریق سریع ابزار مالی.

اقتصاد ایران شده است, ضرب و شتم توسط ما تحریم است که باید فشرد تهران توانایی خود را به فروش نفت است. اخیر شیوع ویروس وجود دارد مرکب آن اقتصادی با ایران همه از همسایگان بستن مرزهای خود را به ایران و چندین سازمان ملل برش سفر های مرتبط با ایران از جمله حمل و نقل در برخی از موارد است که موثر بر واردات نیز هست.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس جدید و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

چرا که هنوز هم وجود دارد هیچ واکسنی برای بیماری های عفونی, کشورهای در حال اجرای تدابیر امنیتی برای محدود کردن گسترش آن و همچنین تاثیر شیوع می تواند در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه.

افزایش موارد در خلیج عربی متحده کمک فشار عفونت در خاورمیانه جدید کروناویروس گذشته از 10 ، 000 مورد در روز پنج شنبه با افراد آلوده یا در ایران و یا اخیرا سفر وجود دارد.

کشورهای منطقه تحمیل کرده اند خود را در سطوح مختلف محدودیت های مسافرتی از عمده فروشی توقف تمام پروازهای تجاری در کویت به عربستان سعودی ممنوعیت سفر به 39 کشور جهان است.

منطقه ای در بازارهای سهام نیز پایین منعکس کننده نگرانی های سرمایه گذاران و اعصاب احساس در سطح جهان به عنوان قیمت نفت سقوط و گردشگری درآمد فرسایش توسط ویروس. سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه رسما تعیین شیوع یک “بیماری همه گیر”.

متعدد مقامات بالا در Iranfrom آن معاون ارشد رئیس جمهور به وزرای کابینه و اعضای مجلس, سپاه پاسداران, اعضای, بهداشت و درمان کارگران و وزارت بهداشت مقامات قرارداد ویروس. برخی از این مقامات فوت کرده اند.

نگرانی وجود دارد که تعداد زیادی از عفونت ها در سراسر ایران بسیار بالاتر از تایید موارد گزارش شده توسط دولت است که تلاش برای مهار یا مدیریت آن گسترش یافته است. افزایش تلفات ارقام هر روز در ایران نشان می دهد مبارزه با کروناویروس جدید به مراتب بیش از.

یک سوم لبنان کرد از coronavirus دولتی ملی به آژانس خبری روز پنجشنبه گفت. آن مرد گفت: سیستم ایمنی بدن اختلال شد چرا که او مبتلا به سرطان است. رسانه های محلی گزارش دادند این مرد 79 ساله که به ویروس منتقل شد به او از اولین مردی که مرده بود در لبنان در اوایل این هفته.

در خارج از ایران تنها عراق و مصر و لبنان ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه است. ایران دارای یکی از بدترین مرگ عوارض خارج از چین, کانون شیوع.

این هفته, قطر, گزارش یک پرش در موارد جدید کروناویروس اواخر روز چهارشنبه با 262 در حال حاضر آلوده. بیش از 200 مورد جدید پیدا کرده اند در قرنطینه. در خلیج عرب کشور جزیره از بحرین, تایید موارد نیز افزایش نزدیک به 70 درصد این هفته به 189 مورد تأیید پس از 77 مورد جدید تایید شد در بازگشت پرواز از یمن از ایران.

کویت در روز پنج شنبه بسته تمام محل های کار و غیر ضروری کسب و کار به مدت دو هفته از جمله رستوران ها و کافه ها و باشگاه های بهداشتی. مدارس و دانشگاه ها در حال حاضر معلق شده است. تمام پروازهای تجاری هستند که متوقف به کویت شروع جمعه. این کشور دارای بیش از 70 تایید موارد این ویروس جدید است.

مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور گزارش هفت بیشتر موارد اواخر روز چهارشنبه آوردن کشور از تعداد کل موارد به 67. در جنوب گردشگری محور شهر اقصر, 70 کارگران مصر و راهنماهای همچنان در قرنطینه در نیل کشتی کروز به نام Asara.

در اوایل این هفته 83 گردشگران خارجی چپ قرنطینه در کشتی و پرواز خانه هفته پس از آزمایش منفی برای ویروس.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد یک پرش در موارد از 21 تا 45 اواخر روز چهارشنبه در میان آنها 12 مصریان تحت قرنطینه در مکه.

دولت با تعلیق حج به اسلام مقدس ترین سایت محرومیت ورود همه زائران به مکه و مدینه برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im