ایران می گوید 92 مرده به عنوان ویروس می رسد اما 1 استان

AID. Officials check medical equipment and coronavirus testing kits provided at the World Health Organization at the al-Maktum International airport in Dubai on March 2, 2020 as tonnes of aid is prepared to be delivered to Iran with a United Arab Emirates military transport plane. Photo by Karim Sahib/AFP

کمک. مقامات چک تجهیزات پزشکی و coronavirus تست کیت های ارائه شده در سازمان بهداشت جهانی در al-Maktum فرودگاه بین المللی دبی در تاریخ 2 مارس سال 2020 به عنوان تن از کمک های آماده برای تحویل به ایران با امارات متحده عربی حمل و نقل نظامی هواپیما. Photo by Karim صاحب/AFP

تهران – Coronavirus کشته شدن 92 نفر در ایران به گفته مقامات روز شنبه, آوریل 4 به عنوان مرگبارترین در جهان شیوع خارج از چین به همه اما یکی از این کشور گردید.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی ضمن رد کرد آمریکا پیشنهاد برای کمک به آن در مبارزه با رمان coronavirus شیوع شارژ که واشنگتن پنهان در پشت “ماسک همدردی” در حالی که تحریم ها محروم کشور از پزشکی است. (بخوانید: کروناویروس در حال حاضر به خوبی تثبیت در ایران – چه کسی)

جمهوری اسلامی ایران در گزارش جدید 15 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 586 موارد اضافی آوردن کلی تلفات به 92 مرده و 2,922 آلوده.

“این ویروس ندارد بال برای پرواز. ما در حال آنهایی که پخش آن را” وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour که به آخرین آمار و ارقام گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“ما باید به کاهش تعاملات غیر ضروری. ما باید فوق العاده مراقب باشید در هفته های آینده,” او اضافه شده در, دعوت از مردم برای خودداری از رفت و آمد و تجمع در حوادث مانند مراسم عروسی.

استانهای تهران و قم بودند که بدترین ضربه با 253 و 101 مورد جدید از COVID-19 به ترتيب به گفته سخنگوی.

شیعیان شهر مقدس قم در جنوب تهران توسط کانون ایران شیوع کروناویروس و آن اول مرگ و میر گزارش شده در فوریه 19.

مقامات پس از درهم برای توقف گسترش سریع آن است.

مدارس بسته شده اند, رویدادهای فرهنگی و ورزشی معلق و ساعات کار کاهش می یابد.

تهران خیابان بودند بطور قابل توجهی ساکت تر از حد معمول در روز چهارشنبه با چند مغازه ها باز است.

بسیاری از مردم عینک ماسک به عنوان آنها راه می رفت در امتداد خیابان های آویزان با پوستر بزرگ در جلوگیری از عفونت.

ماسک همدردی’

با وجود اقدامات پیشگیرانه رمان coronavirus است که در حال حاضر در حال حاضر در تمام اما یکی از ایران در 31 استان کشور با توجه به آخرین آمار و ارقام.

استان چهارمحال و بختياري, خراسان شمالی و زنجان بودند به این فهرست اضافه شده در چهار شنبه, می روم تنها بوشهر در جنوب و بی ریا.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه, فوریه 29, او آماده بود برای کمک به ایران با شیوع ویروس.

“اگر ما می تواند کمک به ایرانیان با این مشکل ما قطعا مایل به انجام این کار… همه آنها باید انجام دهید این است بپرسید. ما باید حرفه ای بزرگ بیش از وجود دارد,” او گفت:.

همتای خود در تهران را رد کرد و این پیشنهاد گفت: “مردم ما به خوبی می دانم که شما در حال دروغ گفتن” با آمریکا تحریم ها هنوز هم در جایی که بلوک ایران در دسترسی به دارو.

“کسانی که محروم مردم و حتی دارو و مواد غذایی را از طریق تحریم ها انجام داده اند که شریر ترین چیزهایی…آنها به نظر می رسد با یک ماسک از همدردی و می گویند که ما می خواهیم برای کمک به ملت ایران” روحانی گفت: در یک اشاره روشن به ایالات متحده است.

واشنگتن از یک نقطه عطفی ایران و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه تهران در سال 2018 است.

مسوولان به خصوص دارو و تجهیزات پزشکی هستند از لحاظ فنی معاف.

اما بین المللی خرید از چنین منابع forestalled توسط بانک ها با احتیاط انجام کسب و کار با ایران برای ترس از سقوط ناپاک از تحریم ها.

روحانی گفت: ما باید لغو تحریم ها مسدود پزشکی خرید برای اثبات آن صادقانه قصد کمک کند.

“این اولین گام…به رایگان روابط بانکی برای خرید طب انتقال دارو و حمل و نقل دارو و مواد غذایی,” او گفت:.

رمان coronavirus تا کنون آلوده برخی از مشخصات بالا در ایران.

ملی خدمات اضطراری رئیس Pirhossein Kolivand بود آخرین جمله عفونت اعلام کرد در روز سه شنبه 3 مارس.

آن را یک روز پس از این ویروس ادعا کرد زندگی محمد Mirmohammadi عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که به توصیه رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ،

همچنین یک هفته پس از کشور, معاون وزیر بهداشت, ایرج Harirchi سقوط بیمار با COVID-19. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im