ایران می گوید 4 بیشتر درگذشت ویروس جدید; مجموع مرگ و میر در 12

دبی, امارات متحده عربی (AP) — مقامات ایرانی روز دوشنبه گزارش داد چهار بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, آوردن تلفات تا کنون در ایران به 12 کشور تلویزیون دولتی گزارش شده است.

رسانه های دولتی پخش نماینده مجلس به نقل از اسدالله عباسی عنوان کرد و گفت که تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 47 از جمله کسانی که در اثر ویروس. عباسی گفت: آخرین آمار و ارقام آمد و از وزیر بهداشت سعید آهنگ نمکی در یک جلسه بسته از مجلس.

این گزارش می آید پس از وزارت بهداشت و درمان در روز یکشنبه مطرح شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید که به تازگی در چین در ماه دسامبر به هشت نگرانی که خوشه وجود دارد و همچنین در ایتالیا و کره جنوبی می تواند سیگنال های جدی و جدید در صحنه جهانی خود را گسترش.

شیوع این بیماری در ایران محور عمدتا در شهر قم اما به سرعت در حال گسترش بیش از چند روز گذشته به مردم در حداقل چهار نفر دیگر شهرها از جمله پایتخت تهران. ایرانیان نیز رفت و به پای صندوق های رای در روز جمعه در سراسر کشور برای انتخابات مجلس با بسیاری از رای دهندگان با پوشیدن ماسک و در دست ضد عفونی کننده.

عباسی گفت: افرادی که به طور غیرقانونی در سفر به ایران از پاکستان و چین شد “منبع” از عفونت است.

مسافران آلوده به این ویروس از ایران تایید شد در کانادا و لبنان در هفته گذشته. در بیشتر روزهای اخیر امارات متحده عربی گزارش داد یک عروسی ایرانی زن و شوهر تا به حال یافت شده است به توان و حذف.

تبلیغات

کویت روز دوشنبه گفت که سه نفر از بازگشت از ایران بودند مبتلا به این ویروس در میان آنها یک تیم ملی, در حالی که بحرین گزارش داد یک شهروند از بازگشت از ایران نیز یافت شده است که به ویروس.

کشورهای هم مرز با ایران گرفته اند اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش ویروس از ایرانی مسافران با برخی از محرومیت ایرانیان از ورود در دسترس نباشد.

ایران در حال حاضر رو به انزوای اقتصادی و دیپلماتیک ایالات متحده تحت فشار است. ویروس تهدید به منزوی کردن ایران و حتی بیشتر به عنوان کشور تعطیل مرزهای خود را به ایرانیان.

مقامات در ایران توقیف مدارس در حداقل 10 استان در سراسر کشور است. دانشگاه تهران نیز به حالت تعلیق در کلاس ها و توقیف آن خوابگاه برای چند روز. کسانی که زندگی در خوابگاه خواسته شد به بازگشت به خانه خود را در شهرها و در ادامه کلاس از طریق اینترنت که در آن ممکن است.

طرفداران فوتبال در سراسر کشور را مجاز به حضور در مسابقات را نشان می دهد و در سینما و مکانهای دیگر متوقف شد تا روز جمعه. مقامات را آغاز کرده اند که روزانه مایع از مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر و حمل و نقل عمومی اتومبیل در شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de