ایران گزارش 54 کروناویروس جدید, مرگ و میر, بالاترین, یک روز تلفات

PRECAUTION. An Iranian pedestrian walks while wearing a protective mask in Tehran on March 10, 2020 amid the spread of coronavirus in the country. Photo by Atta Kenare/AFP

احتیاط. یک ایرانی عابر پیاده در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در تهران در تاریخ 10 مارس سال 2020 میان گسترش coronavirus در کشور است. عکس توسط Atta Kenare/AFP

تهران – ایران در روز سه شنبه 10 مارس گزارش داد 54 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته بيشترين تک روز تلفات پس از شروع این کشور شیوع.

آخرین میر آوردن تعداد کشته شدگان توسط ویروس در جمهوری اسلامی به 291, وزارت بهداشت, سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس.

وی افزود: 881 جدید موارد تاييد شده بود آوردن تعداد کل افراد آلوده به رسمی 8,042.

اما “2,731 مردم است که حدود 10 برابر تعداد زیادی از هموطنان عزیز ما از دست رفته را بازیافت و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان” Jahanpour گفت.

شیوع این ویروس در ایران یکی از مرگبارترین خارج از چین که در آن بیماری نشات گرفته است.

با 2,114 موارد پایتخت تهران باقی مانده است, بدترین ضربه استان است.

استان شمالی مازندران و صعود به جایگاه دوم با 253 مورد جدید آوردن مجموع وجود دارد به 886 پس از 751 در قم, شیعه زیارت شهرستان در جنوب تهران که در آن کشور در موارد گزارش شده است.

مازندران محبوب نقطه توریستی هم مرز با دریای خزر و به خصوص محبوب در طول تعطیلات سال جدید ایرانی است که در سال جاری شروع می شود در 20 مارس.

ایران هنوز به طور رسمی اعمال قرنطينه اما مقامات بارها و بارها به نام مردم به خودداری از رفت و آمد و متوسل به بسته شدن هتل ها و دیگر محل اقامت برای تضعیف سفر.

“همانطور که ما گفت و انتظار می رود در روزهای اخیر در مازندران تقریبا به بالای نمودار” از نظر عفونت و دوم تنها به تهران Jahanpour گفت.

“هشدارهای ما در برابر سفر به مازندران ممکن است بیشتر قابل فهم امروز است,” او اضافه شده است.

ایران مرگ و میر شامل چندین سیاستمداران و مقامات دولتی و همچنین برخی از کارکنان بیمارستان.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای, توافق روز سهشنبه برای تعیین کارکنان بیمارستان که پس از ابتلا به ویروس به عنوان “شهدا” زیر یک پیشنهاد توسط وزیر بهداشت, به گزارش خبرگزاری رسمی ایرنا.

در جمهوری اسلامی خانواده های کسانی که تعیین شده شهدای معمولا دریافت کمک های مالی و مزایای دیگر از دولت است.

رهبر جمهوری اسلامی همچنین لغو سخنرانی سالانه خود را در شهر مشهد به مناسبت سال نوی ایرانی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس و مقامات بهداشتی’ تماس “برای جلوگیری از تجمعات و سفر.”

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام 222 نفر آلوده شده توسط ویروس در استان خراسان رضوی که در مشهد واقع شده است.

جدا از مستقیم مرگ و میر 44 نفر فوت کرده اند از مسمومیت با متانول در ایران پس از شایعاتی که نوشیدن الکل می تواند کمک به درمان و یا جلوگیری از این بیماری است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im