ایران رئیس مجلس شورای تست مثبت برای coronavirus

POSITIVE. In this file photo taken on May 29, 2016, Iran's reelected Parliament speaker Ali Larijani speaks following the announcement of the result during a parliament session at its headquarters in the capital Tehran. File photo by Atta Kenare/AFP

مثبت است. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 29, 2016 ایران را مجددا انتخاب مجلس شورای اسلامی صحبت می کند پس از اعلام نتیجه در طول یک جلسه پارلمان در دفتر مرکزی آن در تهران. فایل عکس توسط Atta Kenare/AFP

تهران – رییس مجلس سخنران آزمایش مثبت برای COVID-19, تلویزیون دولتی گزارش داد پنج شنبه, آوریل 2 تبدیل شدن به آخرین رسمی به قرارداد این بیماری در اسپانیا کشور است.

علی لاریجانی “مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus پس از نشان دادن علائم خاصی و به عنوان نتیجه مثبت بود, او در حال حاضر در قرنطینه و تحت درمان می باشد”.

لاریجانی 62 است و نزدیک به رهبری ایران و رئیس جمهور شد و انتخاب مجدد در سال 2016 برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس مجلس. او یکی از ارشد ترین مقامات آلوده است.

ایران شده است تقلا برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus پس از آن گزارش اولین موارد در فوریه 19.

صبح روز پنج شنبه ایران گزارش شده بود 124 جدید و میر ناشی از coronavirus بالا بردن مجموع آن به 3,160 با بیش از 50000 نفر آلوده.

وی به عنوان رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد که در جلسه هیئت دولت که این کشور هنوز هم ممکن است جنگ همه گیر برای یک سال دیگر.

“Coronavirus چیزی است که ما می توانیم به یک تاریخ خاص و می گویند از آن خواهد شد به طور کامل ریشه کن سپس توسط,” او گفت:.

روحانی گفت: ویروس “ممکن است با ما در ماه های آینده و یا تا پایان” در حال حاضر از ایران در ماه مارس سال 2021.

این ویروس در امان نیست نماینده یا مقامات دیگر است.

حداقل 23 قوه مقننه را 290 اعضای دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تا کنون دولت خبرگزاری ایرنا گفت: در سه شنبه, 31 مارس است.

COVID-19 نیز به کشته شدن حداقل 12 خدمت و یا سابق مقامات دولتی با توجه به گزارش های رسمی.

پس از هفته ها از خودداری از تحمیل یک مستند یا قرنطینه اقدامات تهران تصمیم هفته گذشته به ممنوعیت تمام بین شهری سفر حداقل تا آوریل 8.

رسمی هیچ مستند در ایران شهرهای اگر چه دولت بارها خواست ایرانیان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها و همچنین 4 کلید شیعه زیارت سایت از جمله فاطمه معصومه حرم در قم ایران کانون برای ویروس.

آن را نیز دلسرد سفر لغو اصلی هفتگی نماز جمعه و تعطیل مجلس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net