ایران آزاد, فرانسوی, محقق در آشکار زندانی مبادله

FILE PHOTO. French President Emmanuel Macron delivers his speech during the annual general assembly at the United Nations headquarters in New York City on September 25, 2018. Photo by Ludovic Marin/AFP

فایل عکس. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ارائه سخنرانی خود را در طول سالانه مجمع عمومی در مقر ملل متحد در شهر نیویورک در سپتامبر 25 سال 2018 است. عکس توسط لودویک مارین/AFP

پاریس – رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد روز شنبه, مارس 21 که ایران آزاد است در یک پژوهشگر زندانی در جمهوری اسلامی ایران پس از فرانسه منتشر شد ایران با خطر استرداد به آمریکا ،

پاکسازی “خوشحال به اعلام انتشار رولاند Marchal زندانی در ایران از ژوئن 2019” اما او “مصرانه از مقامات ایرانی بلافاصله به رایگان” فریبا Adelkhah یک انسان شناس میگویند.

فرانسه برای ماه خواستار آن شدند که ایران انتشار Adelkhah و شریک زندگی خود را Marchal که بازداشت شدند در ژوئن 2019 به اتهام توطئه علیه امنیت ملی. آزمایشی خود را آغاز کرد و در اوایل ماه مارس.

Adelkhah شهروند هر دو کشور ایران و فرانسه, اما تهران به رسمیت نمی شناسد دو ملیت.

ایران در ماه های اخیر انجام شده و نیز تبادل زندانیان با آمریکا استرالیا و آلمان.

Marchal است که به علت در فرانسه بعد از شنبه با توجه به پاکسازی ،

ایران قوه قضائیه را در خبرگزاری Mizan آنلاین گزارش ایران Jallal Rohollahnejad شده بود آزاد فرانسه در روز جمعه. ایران تلویزیون دولتی بعد گفت که او در حال حاضر در یک پرواز به تهران.

Rohollahnejad “یک ایرانی مهندس زندانی برای بیش از یک سال در زندان و متهم به دور زدن آمریکا تحریم ها علیه ایران گرفته شده بودند امروز” اخبار سازمان اضافه شده است.

فرانسه دادگاه رسیدگی به حال در تاریخ 11 مارس تایید شده “درخواست برای استرداد Rohollahnejad به ما, اما دولت فرانسه آزاد او تغییر این تصمیم” به آن اضافه شده است.

“با توجه به همکاری (ایرانی) سیستم قضایی قصد به آزادی یک زندانی از طریق کاهش محکومیت دولت فرانسه” آزاد ایران مهندس “در یک عمل متقابل و همکاری” با توجه به گزارش.

Coronavirus نگرانی

Adelkhah یک انسان شناس و متخصص در شیعیان چهره به اتهام “تبلیغ علیه نظام” و “تبانی برای ارتکاب اعمال علیه امنیت ملی” به گفته محققان’ وکیل سعید دهقان.

او همکار Marchal متخصص در شرق آفریقا است که متهم از همان امنیت ملی مسئول گفت: وکیل.

خود را در پاریس بر اساس گروه پشتیبانی و وزارت خارجه فرانسه به حال صدا زنگ بیش از سلامت زندانیان – Adelkhah رفت و در اعتصاب غذا به مدت 49 روز و Marchal سلامت گفته می شود رو به وخامت است.

گروه پشتیبانی بارها گفت که این دو بی گناه از اتهامات عنوان شده علیه آنها صورت.

اضافه کردن به نگرانی برای رفاه زندانیان ایران ضربههای رمان coronavirus همه گیر پس از ایتالیا و چین در این مقام تعداد مرگ و میر.

مرگ و میر در ایران افزایش یافت 149 به 1,433 با توجه به آخرین آمار رسمی منتشر شده در روز جمعه.

زندانی منتشر

جلوتر از ایران جشن سال نو ایرانی شروع جمعه مقامات منتشر شده بود یک شماره بین المللی با زندانیان.

نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید آزاد شد در روز پنج شنبه. او تحویل داده شد در شمال شرقی ایران در شهر مشهد به یک تیم از سوئیس که نشان دهنده منافع آمریکا را در صورت عدم وجود روابط دیپلماتیک و پرواز به تهران به وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت.

ایران این هفته نیز آزاد برای دو هفته نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک انگلیسی-ایرانی در تیم ملی کار می کرد که برای Thomson Reuters Foundation, رسانه سازمان بشردوستانه بازو.

ایران هنوز هم که ما شهروندان سیامک نمازی – که به اعدام محکوم شده به اتهام که شامل جاسوسی و همکاری با دولت آمریکا – پدرش Baquer و محیط زیست کارشناس مراد Tahbaz.

جمهوری اسلامی در ماه دسامبر آزاد Xiyue وانگ ایالات متحده دانشگاهی در ازای دانشمند مسعود سلیمانی و گفت: آن را باز کنید به بیشتر معاوضه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de