ایران می پرسد صندوق بین المللی پول برای وام در دهه مبارزه با کروناویروس

BATTLE VS VIRUS. Iranian firefighters and municipality workers disinfect a street in the capital Tehran on March 5, 2020. Photo by AFP

نبرد در مقابل ویروس. ایرانی آتش نشانان و کارگران شهرداری ضد عفونی کردن یک خیابان در تهران در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. عکس از AFP

تهران – ایران گفت: در پنج شنبه, 12 مارس است که به دنبال فوری کمک های مالی از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای کمک به آن در مبارزه با یکی از مرگبارترین در جهان شیوع کروناویروس.

با توجه به توییت برتر ایران, دیپلمات ارشد صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva بود “اظهار داشت که کشورهای متاثر #COVID19 خواهد بود پشتیبانی سریع از طریق ابزار مالی (RFI).”

“ما از بانک مرکزی درخواست دسترسی به این مرکز بلافاصله” وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف اضافه شده در حساب توییتر خود را.

ایران است نه دریافت کمک از صندوق بین المللی پول پس از یک “شارژ اعتبار” صادر بین 1960 و 1962 با توجه به این صندوق داده است.

وی گفت: صندوق بین المللی پول و هیئت مدیره خود را “باید پایبند به صندوق دستور ایستاده در سمت راست تاریخچه و عمل مسئولانه است.”

وام های مختلف است که می تواند اعطا شده توسط صندوق بین المللی پول باید تایید شده توسط موسسه هیئت اجرایی که در آن ایالات متحده عملا دارای حق وتو در تصمیم گیری.

ما در حال حاضر به دنبال یک سیاست “حداکثر فشار” با هدف فلج کننده منابع مالی از دولت جمهوری اسلامی ایران.

در یک Instagram ارسال توسط دولت خبرگزاری ایرنا ، رییس بانک مرکزی Abdolnasser همتی ادعا کرد که به طور رسمی درخواست دسترسی به, RFI نامه در 6 مارس.

“با توجه به گسترده شیوع کروناویروس در کشور ما و نیاز به ادامه به اقدامات قوی برای جلوگیری و درمان [بیماری] و به آدرس آن تاثیر اقتصادی” ایران درخواست شد برای “حدود 5 میلیارد دلار” در کمک همتی خود نوشت Instagram account.

ایران روز پنج شنبه گزارش داد 75 جدید و میر ناشی از COVID-19 بالاترین تک روز تلفات پس از جمهوری اسلامی اعلام کرد برای اولین بار مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در فوریه 19.

آن را در زمان به طور کلی مرگ و میر به 429 از مجموع بیش از 10000 تایید موارد عفونت است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام ایران به توان با توجه به حمایت های بیشتری در آن مبارزه به شیوع بیماری تحت کنترل است.

“ایران در حال انجام بهترین خود را…. ما در حال تلاش برای بسیج حمایت بیشتر برای ایران” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو گفت که کشور نیاز به تجهیزات بیشتری.

با توجه به صندوق بین المللی پول در وب سایت RFI “را فراهم می کند سریع کمک های مالی در دسترس است که به همه کشورهای عضو مواجه فوری تراز پرداخت ها نیاز است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de