IPL به نظر می رسد به ضرب و شتم coronavirus تهدید برای سریع شروع

دهلی نو: کریکت را آهسته جغرافیایی گسترش است و تبدیل به یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای پول نقد-غنی Indian Premier League (IPL) که به نظر می رسد به ضرب و شتم مخوف رمان coronavirus تهدید و رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

در زمانی که تعداد ثبت مرگ و میر به دلیل شیوع بیماری مرگبار در سراسر جهان است و دست 3500 با مجموعهای از رویدادهای ورزشی بین المللی شدن لغو IPL به نظر می رسد در یک جهان موازی که در آن “همه چیز مرتب است”.

و چندین دلایل عملی که چرا T20 پر زرق و برق برگزار خواهد شد و طبق برنامه. یک دلیل مهم این است که تعداد کمی از کشورها که بازی بازی و حتی در یک بخش کوچکتر از بازیکنان خارج از کشور خواهد شد که رقابت در جهان ثروتمندترین لیگ کریکت شروع 29 مارس در بمبئی.

تا پنجشنبه گزارش داد تعداد مثبت COVID-19 نفر در هند بود در 29 از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است. اما هیچ کدام از خارج از کشور استخدام هشت IPL franchises ابراز هر گونه دغدغه در مورد سفر به هند است.

بیش از 60 نفر از بازیکنان کریکت کشورهایی مانند استرالیا و انگلستان و نیوزیلند و آفریقای جنوبی و جزایر کارائیب شامل نخبگان خارجی تیپ و گزارش موارد مثبت coronavirus در تمام این کشورها در آینده است به هیچ کدام است.

“کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی های المپیک در توکیو برگزار خواهد شد که در هر برنامه. در مقایسه IPL یک کوچک مسابقات است. اگر بازی های المپیک برگزار می شود وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا IPL نمی تواند برگزار می شود” یک BCCI گفت: با توجه به PTI در شرایط گمنامی.

STAR SPORTS عامل

دوم و شاید بزرگترین دلیل است که رسانههای. ستاره های ورزشی را خریداری کرده است حقوق برای Rs 16,347 کرور (تومان 2.55 میلیارد دلار) برای یک دوره پنج سال و درآمد حاصل از تبلیغات را به یک ضربه بزرگ اگر مسابقات رو پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده. سابق دهلی Daredevils مدیر عامل Hemant دعای توضیح داد اقتصاد. “نگاه ستاره به عنوان به خوبی به عنوان BCCI کردم تا همه چیز را بیمه. من نمی دانم اگر هر گونه خاص و پوشش بیمه برای لغو با توجه به کروناویروس اما هیچ شانس است که اتفاق می افتد اگر من به عنوان خوانده شده وضعیت به درستی” Dua گفت PTI.

دولت دستورالعمل

BCCI است همچنین با توجه به دستورالعمل های داده شده توسط دولت با توجه به برخورد با بحران بهداشت و درمان. “هر فرد اندازهایی پروازهای بین المللی نمایش در خواهد آمد برای coronavirus در بندر ورود. که بزرگترین سلامت اندازه گیری های امنیتی. بدیهی است که BCCI را به شدت پایبند به هر گونه مشاوره بهداشت است که دولت به موضوع” یک هیئت رسمی گفت.

اما از آنجا که وجود یک نهاد مشورتی است که گردهمایی های اجتماعی مضر در این نقطه, آن را نمی گذارد لیگ است ؟ “شما تنها خواهد آمد به می دانم که یک بار در فروش بلیط شروع می شود. اگر استادیوم های بسته بندی شده این بدان معناست که مردم می آیند اما اگر می ایستد تا حد زیادی خالی و سپس شما می توانید تصور که مردم با احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de