IPL 2020 به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی: BCCI

دهلی نو: BCCI در روز پنج شنبه به حالت تعلیق 2020 هندی لیگ برتر “تا اطلاع ثانوی” در پی Covid19 همه گیر است که تاکنون بیش از 400 زندگی می کند و تحت تاثیر قرار بیش از 12000 در کشور است.

PTI گزارش شده در مارس 14 که Indian cricket board (BCCI) تا به حال رندانه هشت franchisees همراه با سایر ذینفعان در مورد نامعلوم به تعویق افتادن این مسابقات را 13th edition, اما وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از پدر و مادر و گذر موقت بدن.

“با توجه به در حال تحول بهداشت جهانی نگرانی در مورد Covid19 و مستند اقدامات اجرا شده توسط دولت هند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر IPL حاکم بر شورای BCCI تصمیم گرفته است که IPL 2020 فصل معلق خواهد شد تا اطلاع ثانوی” گفت: BCCI وزیر Jay شاه, در بیانیه ای.

IPL راه اندازی شد برای شروع در مارس 29 و پایان on May 24, اما آن را برای اولین بار به تعویق افتاد تا 15 آوریل پس از یک افزایش Covid19 موارد مثبت در هند. اما با وضعیت نمی مساعد برای هر گونه فعالیت ورزشی و کشور در میان 40 روز مستند BCCI نمی موضوع هر رطب.

“بهداشت و ایمنی ملت و هر کس درگیر در ورزش بزرگ باقی مانده است اولویت ما و به این ترتیب BCCI همراه با حق رای صاحبان پخش حامیان و تمام ذینفعان اذعان کرد که IPL 2020 فصل تنها شروع آن زمانی است که امن و مناسب برای انجام این کار” شاه بیشتر اعلام کرد.

در حالی که BCCI است بخواهيد در هنگام کریکت می تواند رزومه در کشور شاه داشت که هند ثروتمندترین ورزشی بدن است که نظارت بر وضعیت و به دنبال راهنمایی از دولت مرکزی و همچنین متحده است.

“BCCI ادامه خواهد داد برای نظارت و بررسی وضعیت در مورد پتانسیل شروع تاریخ در همکاری نزدیک با همه ذینفعان و ادامه خواهد داد برای گرفتن راهنمایی از دولت هند و دولت های ایالتی و دولت دیگر نهادهای نظارتی” شاه اضافه شده است.

تنها پنجره سمت چپ برای BCCI به میزبان این مسابقات است سپتامبر و نوامبر است. برای که به اتفاق می افتد هند را به جست و خیز جام ملت های آسیا به میزبانی PCB در دبی یا کریکت استرالیا و بین المللی کریکت شورای تصمیم به چشم پوشی T20 جام جهانی برای ایجاد یک خالی پنجره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im