توسعه دهندگان نرم افزار برای اپل یکی از چهار بزرگ چند ملیتی و شرکت های فن آوری رو ضد تراست پروب حال سوال توسط وزارت دادگستری با توجه به یک گزارش جدید.

رییس اجرایی app توسعه دهنده Mobicip گفت: ایالات متحده مصاحبه محقق در ماه نوامبر. Suren Ramasubbu گفت از او خواسته شد در مورد این شرکت تعاملات با اپل.

Ramasubbu گفت: Mobicip برنامه به طور موقت حذف شده از آیفون در فروشگاه app در سال گذشته برای یک شکست برای دیدار با الزامات مورد نیاز اعمال شده توسط اپل. این برنامه نزدیک به یک میلیون کاربر در سراسر جهان و اجازه می دهد تا پدر و مادر برای کنترل آنچه که کودکان خود را در اپل خود را.

یک منبع ناشناس همچنین به رویترز گفت که وزارت دادگستری در تماس است یک تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان نرم افزار به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در آنچه گزارش شده است که اولین نشانه ای از آنچه که مقامات به دنبال به عنوان بخشی از پروب از اپل.

Facebook گوگل و آمازون سه بزرگ دیگر شرکت های فن آوری که رو ضد تراست بررسی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم کرده است برخی از این شرکت ها از سرکوب و سانسور سیاسی سخنرانی به خصوص محافظه کار بیان.

کنگره و فرعی در حال بررسی تمام چهار شرکت حتی به عنوان وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی یک یا چند شرکت. پروب گسترش به سطح دولت نیز با ده ها تن از وکلای دولت به طور کلی مورد نقد شیوه های Facebook و گوگل در موارد جداگانه.

“اگر آن را بی سابقه ای از آن چیزی است که اتفاق افتاده است در بسیاری از دهه” John E. Lopatka یک آنتی تراست محقق و استاد برجسته حقوق در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا, Dickinson, دانشکده حقوق گفت: عصر بار در ماه دسامبر با اشاره به تعداد پروب.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: Dec. 10, 2019 که او امیدوار است به DOJ تحقیقات تکمیل شده “برخی از زمان در سال آینده.” در ماه جولای سال 2019 گروه اعلام کرد که خود را ضد تراست بخش “بررسی اینکه آیا و چگونه بازار-آنلاین پیشرو سیستم عامل باید دست قدرت بازار و درگیر شدن در شیوه های آن را کاهش رقابت خفه نوآوری و یا در غیر این صورت صدمه مصرف کنندگان است.”

یک سخنگوی اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر از Epoch Times; این شرکت با مهر با اشاره به بیانیه ای در وب سایت خود را که می گوید آن فروشگاه app طراحی شده برای برگزاری برنامه های “به یک استاندارد بالا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت و محتوا است.”

“پس از سال 2016 ما را حذف کرده و بیش از 1.4 میلیون برنامه از فروشگاه App چرا که آنها به روز نشده است و یا کار نمی کنند ما در اکثر سیستم عامل های فعلی,” سایت می گوید.

اپل توانایی انجام درست شده است که در یک نقطه از مشاجره در دادگاه. این شرکت متهم در پرونده های حقوقی در سال گذشته از سوء استفاده از آن نفوذ در بازار نرم افزار است. در یک مورد دادگاه عالی ایالات متحده به مسکو در ماه مه گذشته به یک ضد تراست طرح دعوی در دادگاه که متهم اپل مجبور به مصرف کنندگان به overpay برای آیفون, برنامه های کاربردی نرم افزار.

بر گفته وال استریت ژورنال مدیر عامل شورا در ماه دسامبر که این تحقیقات این است که “در حال حرکت بسیار سریع است.”

“ما در حال صحبت کردن بسیار گسترده با مردم و گرفتن مقدار زیادی از ورودی از افراد در این صنعت و کارشناسان و غیره,” او گفت:.

“من می خواهم به آن را به اتمام برخی از زمان در سال آینده. من فکر می کنم این مهم است به حرکت به سرعت در همه چیز” او گفت:. “این چیزها هزینه را به بازار و کسب و کار. من فکر می کنم در برخی از نقطه, دولت به ماهی و یا قطع طعمه.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de