آیووا حزب دموکرات صندلی خواستار تحقیقات مستقل به هرج و مرج قفقاز

آیووا حزب دموکرات رئیس نامیده می شود به صورت مستقل از حمله به اخیر قفقاز در آیووا که گرفتار شده توسط فن آوری و گزارش مسائل.

Troy, قیمت, رئیس حزب یا IDP گفت که 100 درصد از نتایج گزارش شد اما این حزب هنوز هم کار بر روی حصول اطمینان از نتایج دقیق بودند.

حتی زمانی که نتایج نهایی “تحقیقات مستقل از آنچه اتفاق افتاده است:” قیمت در بیانیه ای گفت: شب جمعه تنها چند ساعت قبل از دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در نیوهمپشایر.

“ما را تحت مستقل پزشکی قانونی بررسی” قیمت اضافه شده به خبرنگاران در روز جمعه در Des Moines به گفته آسوشیتد پرس. “چه رفت درسته ؟ چه مشکلی پیش آمد ؟ آغاز تا پایان.”

اگر 100 درصد از نتایج منتشر شد, “با توجه به تاخیر در گزارش و برخی تناقضات در اطلاعات IDP در ادامه به طور کامل متعهد به حصول اطمینان از داده های گزارش شده منطبق بر حوزه پرونده از نتیجه” این حزب در بیانیه ای گفت.

هر دو South Bend شهردار پیت Buttigieg, 38, و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) اعلام پیروزی در آیوا و گل آلود نتایج منجر به اختلافات در حزب به عنوان رای دهندگان به دنبال یک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قیمت برای تماس پروب پس از تام پرز دموکراتیک رئیس کمیته ملی نام برای یک recanvass دولت در روز پنج شنبه. او بعدها توضیح داد او گفت: او فقط می خواست یک recanvass از حوزه با گزارش تناقضات.

قیمت رد پرز و گفت: آن شد تا برای مبارزات انتخاباتی به درخواست برای یک recanvass یا بازشماری آرا به عنوان مشخص شده در این قانون.

اگر یک کمپین درخواست recanvass حزب خواهد ممیزی پرونده های کاغذی از گزارش ارائه شده توسط حوزه صندلی و امضا توسط نمایندگان ریاست جمهوری, مبارزات, قیمت گفت.

Epoch Times Photo
این ترکیب Jan. 26, 2020, عکس ها نشان می دهد در سمت چپ دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg در Jan. 26, 2020, در, Des Moines, آیووا; و در حق دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) در Sioux City, Iowa. (عکس از آسوشیتدپرس)

“این است که ثبت رسمی از آیووا دموکراتیک حزبی و ما متعهد به حصول اطمینان از نتایج دقیق منعکس کننده اولویت مردم آیووا نمایندگان شان” او در بیانیه ای گفت.

“در حالی که من به طور کامل اذعان کرد که این گزارش در شرایطی دوشنبه شب بودند غیر قابل قبول است و ما آن را مدیون به هزاران آیووا دموکراتیک داوطلبان و caucusgoers را به تمرکز بر روی جمع آوری و بررسی نتایج ورودی.”

این حزب گفت: مهلت ابتدا میله میله برای Feb. 7 برای مبارزات انتخاباتی به درخواست recanvass خواهد بود تمدید تا ظهر مرکزی زمان در روز دوشنبه پس از یک رای توسط آن حزب Recanvass/بازشماری کمیته.

مبارزات نیز می توانست یک فرصت برای ارائه هر گونه شواهد مستند از آنچه کمپین مقامات معتقد بودند اختلاف در نتایج. مهلت ارائه این مدارک بود روز شنبه در ظهر.

قیمت به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Des Moines که حزب خواهد بود تخصیص ملی نمایندگان بیش از آخر هفته. تخصیص بر اساس شماره سوم رسید در قفقاز, دولت, نماینده, معادل.

Buttigieg گفت: در سی ان ان تاون هال جلسه در روز پنج شنبه که دموکراتیک مقامات باید انجام “هر آنچه که آنها نیاز به انجام به منظور مطمئن شوید که اطلاعات روشن و تأیید شده است.”

پرسید: اگر او می خواهم به درخواست یک recanvass, Buttigieg پیشنهاد او را نمی خواهد. “من آن را ترک به حزب برای رسیدن به آن” او گفت:.

ساندرز گفت: خبرنگار سی ان ان روز جمعه بود که او نیز بخواهید نه برای یک recanvass. او گفت: وجود دارد “بسیار آشکار بی نظمی” در برخی از حوزه اضافه کرد: “من فکر می کنم ما بپرسید, آیووا, حزب دموکرات به نگاهی به آن حقيقت است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de