نرخ بهره در جلسه زیر بنای تغذیه این باور است که بازار کار “باقی می ماند قوی’

فدرال رزرو برجسته ‘solid’ کار سود پایین و بیکاری بالا و ضریب اطمینان مصرف کننده

فدرال رزرو منتشر شده در چهارشنبه دقیقه از آخرین نرخ بهره-تنظیم جلسه که به منظور تقویت بانک فدرال اعتقاد به قدرت در امریکا بازار کار است.

دقیقه از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) Jan. 28-29 جلسه نشان می دهد مقامات اعتماد به نفس در استحکام بازار کار ایالات متحده با استناد به “جامد کار سود” و نرخ بیکاری پایین در حمایت از این محکومیت.

“بازار کار شرایط به قوت خود باقی ماند و واقعی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) افزایش در متوسط نرخ در سه ماهه چهارم سال 2019” این کمیته گفت.

مقامات در هر یک از این کمیته جلسات قبلی از مارس 2019 با استفاده از همان “قوی” برچسب برای مشخص کردن شغل در بازار است.

‘آزمایشی ترک’

بانک فدرال مشاجره بازار کار قدرت است که توسط معیارهای مانند رشد اشتغال و نرخ بیکاری است.

هنوز بازار کار ایالات متحده است که بدون آن لکه های یک دویچه بانک تحقیقات توجه داشته باشید اظهار داشت: این ادعا “برخی آزمایشی ترک در ‘قوی’ بازار کار داستان.'”

“فرصت های شغلی را فرو برد بیش از سال گذشته” توجه داشته باشید گفت: به طور مشترک نوشته شده توسط دویچه بانک اقتصاددانان متی Luzzetti برت رایان و جاستین eric topol.

اقتصاددانان سرزنش تقاضای ضعیف برای فرصت های شغلی, رکود که به آنها استدلال شد “که توسط یک نرم شدن در این روند برای اضافه کاری ساعت و به طور متوسط هفته کاری و همچنین راکد رشد دستمزد.”

اما تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که با وجود نقاط نرم بازار کار “نیست سیگنال قریب الوقوع رکود در فعالیت است.”

“به عنوان کار های اخیر ما در رفع بیکاری نشان داد تا زمانی ادامه ادعا باقی می ماند در سطوح پایین در نزدیکی مدت رکود خطرات را تسخیر کرده بود:” آنها در اشاره به افراد باقی مانده در بیکاری پس از تشکیل پرونده اولیه ادعا می کنند.

اخیر آمریکا در چرخه کسب و کار گزارش (pdf) نوشته شده توسط نیک Reece ارشد مالی و تحلیلگر و مدیر نمونه کارها در Merk سرمایه گذاری مدرکی برای فدرال ریزرو خوش ادعای بازار کار قدرت است.

همچنین Reece نتیجه گیری کلی که خطر کوتاه مدت رکود اقتصادی کم است و این که “ایالات متحده کسب و کار, چرخه, تصویر نزدیکی-اصطلاح مثبت بیشتر از منفی است.”

“3 ماه به طور متوسط در حال حرکت از کار سود است 211,000 کلی قوی سطح” Reece گفت: در این گزارش با اشاره به اصطلاح “non-farm payrolls” چهره ها و شخصیت های ردیابی شده توسط گروه.

“من می خواهم تدریجی منفی در این تصویر اگر 3 ماه به طور متوسط برای کار سود کاهش یافت و به زیر 135,000” او اشاره کرد.

Epoch Times Photo
خالص ماهانه تغییر در بخش غیرکشاورزی (خاکستری) با 3 ماه از میانگین متحرک (سیاه و سفید). (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece/Merk سرمایه گذاری)

یکی دیگر از سنج است که او گفت: رنگ یک تصویر مثبت شد آمریکا بیکاری حرکت و یا یک مقایسه بین نرخ بیکاری و آن 12 ماه به طور متوسط در حال حرکت است که به همان اندازه افزایش بیکاری اما هموار کردن در طول زمان است.

“من می خواهم تدریجی منفی در چرخه کسب و کار چشم انداز اگر نرخ بیکاری بالای آن 12 ماه به طور متوسط در حال حرکت در حالی که نرخ مشارکت نیروی کار trended پایین” او اشاره کرد.

این نرخ مشارکت نیروی کار است که در 7 سال اخیر در ایالات متحده است.

Epoch Times Photo
ایالات متحده بیکاری حرکت نمودار. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece/Merk سرمایه گذاری)

مصرف کننده با اعتماد به نفس, رشد, ‘قوی’

کمیته دقیقه نیز نشان می دهد که فدرال رزرو معتقد است که در حالی که تورم فشار در آمد تر از انتظار آمریکا مصرف کننده با اعتماد به نفس باقی می ماند.

“واقعی PCE به نظر می رسد افزایش یافته است آهسته تر در سه ماهه چهارم نسبت به سه ماهه سوم” کمیته اشاره کرد و با اشاره به مخارج مصرفی شخصی (PCE) شاخص تورم که در برابر فدرال رزرو اقدامات خود تورم هدف به اصطلاح “متقارن 2.0 درصد هدف.”

فدرال رزرو گفت: PCE-اندازه گیری تورم فشار تر از انتظار در سه ماهه چهارم سال 2019 اما نه به اندازه کافی نرم به زانو در آوردن ضریب اطمینان مصرف کننده.

“عوامل کلیدی که تاثیر هزینه های مصرف کننده—از جمله پایین بودن نرخ بیکاری روند رو به بالا در املاک یکبار مصرف درآمد و سطح بالا از خانواده’ ارزش خالص و به طور کلی پایین-نرخ بهره—باقی مانده حمایت از جامد واقعی PCE رشد در کوتاه مدت” فدرال رزرو در نظر گرفته.

در دقیقه کمیته همچنین با اشاره اخیر دانشگاه میشیگان و کنفرانس ضریب اطمینان مصرف کننده در نظرسنجی به تقویت آن خصوصیات اعتماد مصرف کننده به عنوان “قوی است.”

در نهایت دقیقه گفت: تغذیه رسمی کارکنان چشم انداز اقتصادی در این نشست ژانویه پیش بینی شده در ایالات متحده رشد واقعی تولید ناخالص داخلی در سطح “قوی تر از پیش بینی قبلی است.”

در چرخه کسب و کار, گزارش, Reece به ذکر است که زمان سه ماهه سالانه رشد تولید ناخالص داخلی (سالانه SAAR) رایج ترین اندازه گیری های اقتصادی خروجی ایستاده بود در “حدود 2.5 درصد” برای سه ماه اول سال 2020 است.

Epoch Times Photo
Atlanta Fed GDPNow تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece/Merk سرمایه گذاری)

خطرات

فدرال رزرو با اشاره به خطرات آن چشم انداز اقتصادی این ساعت نشان می دهد.

“تهدید coronavirus علاوه بر تلفات انسانی در حال ظهور به عنوان یک خطر جدید به چشم انداز رشد جهانی است که شرکت کنندگان توافق کردند موجه نزدیک تماشا” این کمیته هشدار داد.

برخی از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو شرکت کنندگان نیز ابراز نگرانی در مورد سطح بالایی از بدهی های شرکت های بزرگ و همچنین به عنوان “بالا” ارزیابی سهام و املاک تجاری.

دیگران برجسته عدم تعادل مالی مانند بدهی های بیش از حد و overvaluation که آنها استدلال تا به حال بالقوه به “تقویت نامطلوب شوک به اقتصاد است.”

فعلی کم بهره-نرخ محیط زیست و تنگ بازار کار تا به حال بالقوه برای افزایش خطرات ثبات مالی دیگر اعضا در نظر گرفته. در همان زمان اشاره کرد که “حملات سایبری می تواند بر سیستم مالی آمریکا.”

بعد از نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو که در آن مسئولین فدرال ریزرو تصمیم خواهد گرفت که آیا برای افزایش نگه دارید و یا بریده بریده نرخ بهره در پاسخ به ارزیابی خود از اقتصادی تصویر است برنامه ریزی شده برای ماه مارس 17-18.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im