MOBILE WORLD CONGRESS. Visitors walk at the Mobile World Congress in Barcelona on February 28, 2019. File photo by Pau Barrena/AFP

کنگره جهانی موبایل. بازدید کنندگان پیاده روی در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا در فوریه 28, 2019. فایل عکس پو Barrena/AFP

مادرید, اسپانیا – US لوله تراشه اینتل و چینی phonemaker Vivo خارج از کنگره جهانی موبایل بیش از coronavirus نگرانی در روز سه شنبه, فوریه 11, اضافه کردن به طول یک لیست از صنایع سنگین وزن ها بیرون کشیدن از جهان بالا موبایل عادلانه است.

سالانه بارسلونا مبتنی بر کنگره به طور معمول به تساوی بیش از 100 ، 000 نفر از سراسر جهان, اما در این سال مشارکت شده است به شدت ضربه توسط شیوع ویروس که به تازگی در چین در پایان سال و پس ادعا کرد بیش از 1000 زندگی می کند.

طی هفته گذشته یک رشته از عمده tech نام کرده اند کاهش یافته است, در میان آنها, سونی, سوئد اریکسون کره جنوبی غول ال جی و ژاپن NTT DoCoMo بالا بردن سوال که آیا این رویداد خواهد بود لغو شد.

“ایمنی و سلامت همه کارکنان و همکاران اولویت ما است و ما خارج از این سال را به کنگره جهانی موبایل از فراوانی از احتیاط” گفت: Intel بیانیه ای ارسال کرد.

Vivo است که یکی از پنج تولید کنندگان گوشی های هوشمند نیز با تایید این امر نمی تواند در حال حاضر در نشان دادن تاریخ های کلیدی در فن آوری و تقویم که در آن شرکت های پرده خود را به آخرین اسباب بازی و نوآوری.

“در وضعیت کنونی ما گرفته اند تصمیم به حضور در MWC سال 2020 و یا هر گونه دیگر مربوط به رویداد در بارسلونا در همان زمان” آن گفت: حمایت برای به تعویق انداختن ارائه آخرین تلفن همراه ارائه شده است.

“سلامت و امنیت کارکنان و عموم مردم یک اولویت برای ما افتاده است ،

Vivo دوم شرکت چینی برای خروج از نشان می دهد پس از Umidigi یک کوچکتر گوشی ساز از جیبش در روز دوشنبه.

در حال حاضر چین بالا گوشی ساخت هواوی به عنوان به خوبی به عنوان آن کوچکتر رقیب ZTE هنوز در مجموعه حضور داشته و گفت: مدیران و کارکنان را تحت خودخواسته دو هفته قرنطینه دوره قبل از ظاهر شدن در نشان می دهد.

ZTE نیز گفت: آن ایستاده و تجهیزات خواهد بود ضد عفونی روزانه با خود غرفه نمایشگاه کارکنان در آورده از کشورهای خارج از چین عمدتا در اروپا.

ما chipmaker Nvidia نیز لغو ظاهر آن نشان می دهد که با توجه به اجرای از فوریه 24-27 و به طور معمول شامل بین 5000 تا 6000 شرکت کننده از کشور چین با توجه به GSMA تلفن همراه انجمن تجارت که سازماندهی نشان می دهد.

روز یکشنبه در این ارتباط گفت: این امر گام تا اقدامات امنیتی را امتحان کنید و اطمینان شرکت کنندگان گفت: این امر باید کارکنان دست به بازدیدکنندگان درجه حرارت و اعمال محدودیت در بازدید کنندگان از آمدن از چین است.

سه شنبه شمار تلفات ناشی از این ویروس افزایش یافته است به 1,016 با بیش از 42000 نفر آلوده.

تقریبا تمام مرگ و میر و عفونت شده اند و در سرزمین اصلی چین اگر چه این ویروس تاکنون شناسایی شده در 25 کشور در چه سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: مطرح کرد “بسیار قبر تهدید” برای جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de