بیمه بازگشت بخشی از خودکار حق بیمه به عنوان Coronavirus کاهش رانندگی

عمده ایالات متحده شرکت های بیمه ارائه اعتبار به خودرو و موتور سیکلت بیمه گذاران پس از کاهش در رانندگی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها ماندن در خانه به کمک شامل گسترش CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

زیر لیستی از شرکت ها به ترتیب حروف الفبا که ارائه داده اند به بازگشت به حق بیمه.

Allstate پارسیان

Allstate یکی از بزرگترین ایالات متحده خودرو شرکت های بیمه گفت: این امر بازگشت بیش از 600 میلیون دلار حق بیمه به مشتریان.

بسیاری از مشتریان دریافت خواهد کرد “انتقام جویی” از 15 درصد از حق بیمه ماهانه خود را در آوریل و مه ،

بیمه خانواده آمریکایی

خودرو بیمه گر گفت: این امر بازگشت در مجموع 200 میلیون دلار برای بیمه خودرو به مشتریان آغاز اواسط ماه آوریل است. مشتریان دریافت خواهد کرد $50 در هر وسیله نقلیه خود را تحت پوشش سیاست های مدیسون ویسکانسین-بر اساس شرکت گفت.

Aviva کانادا

Aviva کانادا گفت آن ارائه شد 100 میلیون دلار اضافی تسکین فوری اقدامات برای رانندگان از جمله گزینه هایی است که بلافاصله کاهش حق بیمه.

مشتریان که متوقف رانندگی به طور کامل می تواند خود را کاهش حق بیمه خودرو تا 75 درصد است.

ایری بیمه

بیمه گر گفت: این امر کاهش نرخ شخصی و تجاری بیمه خودرو مشتریان در 12 ایالت و ناحیه کلمبیا. مقدار کمک مالی برای ایری مشتریان بیمه در حدود 200 میلیون دلار آن اضافه شده است.

بیمه کشاورزان

کشاورزان و قرن 21 مارک خودکار مشتریان دریافت خواهد کرد و 25 درصد کاهش در ماه آوریل premium. بیمه گر گفت: آن را نیز به اجرا در طرح های پرداخت قابل انعطاف و یک توقف موقت در کار نخواهد بود.

Geigo

Geico پارسیان بخشی از میلیاردر وارن بافت Berkshire Hathaway Inc., گفت: از آن ارائه خواهد شد در مورد $2.5 میلیارد دلار از اعتبارات به آن 19 میلیون خودرو و موتور سیکلت policyholders.

بیمه گر گفت: آن را ارائه می دهد 15 درصد اعتبار در سیاست برای تجدید بین 8 مارس و اکتبر. 7 به طور متوسط حدود 150 دلار در هر خودرو سیاست و 30 دلار در هر موتور سیکلت سیاست.

Liberty Mutual Insurance

آزادی متقابل بیمه ای را به خودرو شخصی مشتریان بیمه 15 درصد و بازپرداخت در مدت دو ماه از حق بیمه سالانه, بازگشت حدود 250 میلیون دلار برای آزادی متقابل و Safeco خودرو شخصی مشتریان بیمه.

مترقی بیمه پارسیان

در میان بزرگترین در ایالات متحده بیمه های خودرو پیشرو گفت: این امر می تواند ارائه حدود 1 میلیارد دلار به خودرو شخصی مشتریان است. این شرکت خواهد شد اعتباری مشتریان واجد شرایط 20 درصد خود را در آوریل و مه حق بیمه.

دولت مزرعه

دولت مزرعه است و با توجه به چگونه بهترین را به رها کردن در رانندگی به حساب و بازگشت ارزش به آن بیمه خودرو بیمه.

مسافران شرکت های, Inc.

بیمه گر گفت: آن را به ایالات متحده آمریکا, شخصی, بیمه اتومبیل, مشتریان, 15 درصد اعتبار خود را در آوریل و مه حق بیمه از طریق آن جدید اقامت در خانه حق بیمه خودکار برنامه های اعتباری.

مسافران نیز گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه پوشش خودرو به مشتریان که شغل شامل استفاده از وسایل نقلیه شخصی خود را به مواد غذایی, مواد غذایی, داروسازی و پزشکی عرضه تحویل.

Usaa

USAA و امریکا پنجمین ملک-تلفات بیمه گر گفت: آن را بازگشت به 520 ميليون دلار به اعضای آن است.

هر عضو با یک سیاست بیمه خودرو در اثر از 31 مارس سال 2020 را دریافت 20 درصد اعتبار در دو ماه حق بیمه در هفته آینده.

توسط Noor زینب حسین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im