Instituto Cervantes آنلاین برنامه های سخنرانی رییس نویسنده از پول دزدی’

آزادی مطبوعات: Instituto Cervantes de Manila ارائه یک سخنرانی آنلاین توسط خاویر گومز سانتاندر سر نویسنده و اجرایی شرکت تولید کننده محبوب اسپانیایی نشان می دهد تلویزیون ‘La casa de papel’

منتشر شده 12:16 PM, مارس 24 سال 2020

به روز شده در 12:16 PM, مارس 24 سال 2020

این است که آزادی مطبوعات از Instituto Cervantes de Manila

در 28 آوریل در 7pm, Instituto Cervantes de Manila ارائه یک سخنرانی آنلاین توسط خاویر گومز سانتاندر سر نویسنده و اجرایی شرکت تولید کننده محبوب اسپانیایی نشان می دهد تلویزیون La casa de papel. در بحث گومز سانتاندر خواهد شد به اشتراک گذاری جنبه های کار خود را به عنوان یک فیلمنامه نویس و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از اسرار و اطلاعات از ایجاد موفق جرم و جنایت, درام است که جهان توسط طوفان گرفته شده.

La casa de papel (همچنین شناخته شده انگلیسی آن عنوان پول دزدی) is a Spanish television series created by Álex Pina. آن را زیر دو به خوبی برنامه ریزی شده سرقت به رهبری استاد یکی در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا و یکی در بانک مرکزی اسپانیا است. در ابتدا در نظر گرفته شده به عنوان یک سری محدود شود گفت: در دو قسمت آن را به حال اصلی خود اجرا از 15 قسمت در اسپانیایی شبکه Antena 3 در سال 2017. بعدها در سال Netflix به دست آورد جهانی جریان, حقوق و تمدید این مجموعه با بیش از دو فصل است. آخرین قسمت 4 منتشر شد و در 3 آوریل سال 2020 است. در همان روز یک فیلم مستند با عنوان پول دزدی: این پدیده نیز برای اولین بار. این نوشته خاویر گومز سانتاندر و پابلو Lejarreta و نشان داد مخاطبان برخی از جنبه های نشان می دهد که شامل تولید کنندگان و بازیگران.

La casa de papel دریافت چندین جایزه از جمله بهترین سریال درام در 46 بین المللی جایزه امی و همچنین تحسین منتقدان برای آن پیچیده طرح فردی درام جهت تلاش برای نوآوری تلویزیونی اسپانیایی. تا سال 2018 این سریال پربیننده ترین غیر انگلیسی زبان سری و یکی از پربیننده ترین سریال های کلی در Netflix بکشد.

قبل از روی لئامت دادن خود را در La casa de papel, خاویر گومز سانتاندر مشغول به کار به عنوان یک رادیو و تلویزیون روزنامه نگار برای 15 سال تا زمانی که او تصمیم به ترک این رسانه ها و نوشتن داستان.

آنلاین سخنرانی ارائه شده توسط موسسه سروانتس د مانیل با همکاری سفارت اسپانیا در فیلیپین خواهد بود در اسپانیایی اما سوال زبان انگلیسی را سرگرم خواهد شد. پذیرش رایگان در اول بیا اول خدمت اساس از طریق زوم. برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی در این رویداد لطفا http://manila.cervantes.es یا موسسه سروانتس’ Facebook صفحه: www.facebook.com/InstitutoCervantesManila. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru