‘Inside the Actors Studio’ میزبان جیمز لیپتون درگذشت 93

DIED AT 93. James Lipton was the decades-long host of Inside The Actor's Studio, where he interviewed Hollywood's biggest legends. Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images North America/AFP

درگذشت 93. جیمز لیپتون بود که دهه هاست از داخل این بازیگر استودیو که در آن او در مصاحبه هالیوود بزرگترین افسانه. عکس دیمیتریوس Kambouris/گتی ایماژ آمریکای شمالی/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – جیمز لیپتون آمریکا بازیگر-تبدیل-علمی که برای چندین دهه در مصاحبه هالیوود بزرگترین ستارههای به عنوان میزبان از داخل اکتورز استودیو فوت شده در سال 93 نشان می دهد شبکه گفت: پنج شنبه, آوریل 2.

لیپتون میزبانی نفوذ نشان می دهد نزدیک به 25 سال انجام ساعته مصاحبه با نقره ای-صفحه نمایش افسانه از پل نیومن و دنیس هاپر به جولیا رابرتز و اسکارلت یوهانسون.

“معشوق داخل #ActorsStudio میزبان جیمز لیپتون کرد در 93 ایم” شادی و سرور عمومی, تلویزیون, هنر شبکه ای که به دست آورد نشان می دهد در سال گذشته زمانی که لیپتون بازنشسته شد.

لیپتون در گذشت جمعه در خانه نیویورک پس از نبرد با سرطان مثانه, همسرش Kedakai مرسدس لیپتون گفته خبرنگار هالیوود و نیویورک تایمز.

نشان می دهد تصور می شد به عنوان بخشی از یک برنامه برای درام دانش آموزان در مدرسه جدید در منهتن اما براوو کانال کابل را برداشت و تلویزیون حقوق.

لیپتون با تمرکز بر صنعت فیلمسازی و اجتناب از ضلالت به شایعات مشهور.

نامزد 21 Emmys نشان می دهد ستایش شد آن ستارگان زمین و در عمق بحث اما به خود جلب کرد, انتقاد یک رویکرد برچسب sycophantic توسط برخی از بینندگان.

متولد در دیترویت در سال 1926 لیپتون سوار بر حرفه بازیگری در 1940s و بعد نقل مکان کرد و به نوشتن و تولید است.

در طول سال 2013 مصاحبه لیپتون توصیف یک دوره کوتاه در جوانان خود را زمانی که او به عنوان یک دلال محبت در پاریس.

“ما او را از دست صمیم قلب اما ما برای او آرزوی صلح به عنوان او می رسد در آن دروازه مروارید. #RestInPeace” نوشت: تشویق تلویزیون.

لیپتون خواهد خود را به پایان برساند مصاحبه با درخواست هر یک از معروف مهمان برای پاسخ به یک سری از سوالات یکسان شده از تلویزیون فرانسه میزبان برنارد محوری.

“اگر بهشت وجود دارد آنچه شما می خواهم برای شنیدن خدا می گویند زمانی که شما وارد در دروازه مروارید وار?” بود و در میان سوالات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im