ایندور تاج فشار ممکن است بدخیم

بوپال: Covid-19 گونه در ایندور این کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در Madhya Pradesh شد در حال ارسال به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا برای تست در پی این ویروس کشنده wreaking ویران در منطقه کشتار 57 مردم تا کنون.

دین از مهاتما گاندی یادبود (MGM) کالج پزشکی در ایندور Jyoti Bindal اختصاص داده شده است که وظیفه تدوین نمونه Covid-19 بيمار در ایندور و همچنین بوپال به مطالعه فرهنگ و استخراج از خودرو جهش از Covid-19 گونه در دو منطقه توسط NIV.

“من تماس NIV پونا برای مطالعه در Covid-19 گونه در ایندور. موسسه نشان داده است علاقه به فرهنگ و استخراج از خودرو جهش کرنش و از من خواست به ارسال نمونه از coronavirus موارد مثبت در ایندور و بوپال” MGM پزشکی دانشکده Jyoti Bindal گفت: این روزنامه در روز یکشنبه.

تا کنون چهار یا پنج گونه از Covid-19 یافت شده در جهان, او گفت:.
عوامل دیگر مانند co-مير در اکثر Covid-19 بيمار و خود را دیر هنگام ورود به بیمارستان برای درمان نیز ممکن است منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایندور او اضافه شده است.

ظهور ایندور به عنوان کلید کانون از coronavirus همه گیر در Madhya Pradesh گیج کارشناسان با در نظر گرفتن این شهرستان انتخاب شدن به عنوان تمیزترین شهر هند متوالی در سه سال گذشته.

این موجب دغدغه که Covid-19 گونه در ایندور ممکن است بیشتر بكوبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de