هند دوم coronavirus مورد تایید در کرالا Alappuzha

دو روز پس از اولین مورد از مخوف رمان coronavirus مورد تایید شد, در دولت, یک فرد دارای آزمایش مثبت برای قاتل ویروس در کرالا است. یک دانشگاه ووهان دانشجویی که در بازگشت از چین در ژانویه 24 دارای آزمایش مثبت با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. بیمار بستری در انزوا بخش در دولت medical college, Alappuzha.

وضعیت بیمار پایدار است و در حال نزدیک نظارت در انزوا بخش از بیمارستان با توجه به وزارت.

در همین حال وزیر بهداشت K. K Shylaja گفت که نتیجه تست از موسسه ملی ویروس شناسی است و در عین حال برای دریافت شود.

در مجموع 1,793 فتح افراد شده اند قرنطینه در دولت از آنها 70 در جداسازی بخشهای مختلف بیمارستان, K. K. Shylaja گفت: رسانه ها افراد در کلم. وزیر تشکیل جلسه اضطراری و دستور مقامات به گام تا اقدامات ایمنی و امکانات در Alappuzha دانشکده پزشکی.

در همین حال وزیر خواست کسانی که با سفر اخیر تاریخ به چین و دیگر کشورهای آلوده به ویروس به دنبال توصیه های پزشکی فوری. “هر چند بسیاری از مردم به طور داوطلبانه در حال نزدیک شدن به مقامات بهداشت و درمان, چند دیگران مردد هستند. ویروس ها با استفاده از دو تا هفت درصد از مرگ و میر می تواند کشنده برای زنان باردار و افراد با بهداشت و سلامت دیگر عوارض است. از این رو هر کس با سفر اخیر تاریخ به این کشور آسیایی باید مطابق با دستورالعمل های قرنطینه تا دوره کمون است” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im