هند حواله به احتمال زیاد به کاهش 23 درصد با توجه به کروناویروس: بانک جهانی

واشنگتن: حواله به هند به احتمال زیاد به رها کردن توسط 23 درصد از 83 میلیارد تومان در سال گذشته به 64 میلیارد تومان در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به یک رکود جهانی بانک جهانی گفته است.

در سطح جهان حواله پیش بینی شده برای کاهش شدت حدود 20 درصد در این سال به دلیل بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر و خاموش شدن ناگهانی با توجه به گزارش بانک جهانی در مورد تاثیر COVID-19 مهاجرت و حواله منتشر شده در روز چهارشنبه.

پیش بینی سقوط خواهد بود که بیشترین کاهش را در تاریخ معاصر است که عمدتا به دلیل کاهش در دستمزد و اشتغال کارگران مهاجر که تمایل دارند بیشتر در معرض خطر از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد در طول یک بحران اقتصادی در کشور میزبان آن گفت.

“در هند حواله بینی به سقوط حدود 23 درصد در سال 2020 به دلار 64 میلیارد کنتراست قابل توجه با رشد 5.5 درصد رسید و از 83 میلیارد تومان دیده می شود در سال 2019” این گزارش گفت:.

گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass گفت: حواله یک “منبع حیاتی درآمد” برای کشورهای در حال توسعه.

“ادامه رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 گرفتن شدید تلفات در توانایی ارسال پول به خانه می سازد و آن را از همه بیشتر حیاتی است که ما کوتاه شدن زمان بهبودی برای اقتصادهای پیشرفته,” او گفت:.

Malpass اشاره کرد که حواله کمک به خانواده استطاعت مواد غذایی, بهداشت و درمان و نیازهای اساسی.

“به عنوان گروه بانک جهانی را پیاده سازی سریع و گسترده اقدام به حمایت از کشور ما در حال کار برای نگه داشتن حواله کانال های باز و حفاظت از فقیرترین جوامع دسترسی به این اساسی ترین نیاز دارد,” او گفت:.

حواله جریان انتظار می رود به سقوط در تمام گروه بانک جهانی مناطق به ویژه در اروپا و آسیای مرکزی (27.5 درصد) و به دنبال آن کشورهای جنوب صحرای آفریقا (23.1 درصد) و جنوب آسیا (22.1 درصد) شرق میانه و شمال آفریقا (19.6 درصد) و آمریکای لاتین و کارائیب (19.3 درصد) و شرق آسیا و اقیانوس آرام (13 درصد).

در پاکستان پیش بینی شده کاهش حدود 23 درصد در مجموع حدود 17 میلیارد تومان نسبت به کل از دلار 22.5 میلیارد دلار در سال گذشته زمانی که حواله رشد 6.2 درصد است.

در بنگلادش, حواله, پیش بینی دلار در 14 میلیارد سال جاری به احتمال زیاد سقوط حدود 22 درصد است.

حواله به نپال و سریلانکا هستند انتظار می رود کاهش 14 درصد و 19 درصد به ترتیب در این سال است.

مرگبار coronavirus تا کنون بیش از آلوده 2,638,020 مردم و ادعا کرد بیش از 184,230 زندگی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de