هند برای اولین بار coronavirus مرگ: مردی که در Kalaburagi شد Covid19 مثبت

Kalaburagi: در کارناتاکا وزارت بهداشت در اواخر روز پنج شنبه تایید کرد که 76 سال از Kalaburgi که درگذشت ریه عوارض در روز سه شنبه آزمایش مثبت برای coronavirus.

یک اطلاعیه صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان گفت: “مشکوک COVID 19 بیمار تایید شده است برای COVID 19. لازم است تماس, ردیابی, انزوا و دیگر اقدامات عنوان هر پروتکل در حال انجام هستند. این Telangana دولت نیز مطلع شده است پس او به یک بیمارستان خصوصی وجود دارد. “

این خواهد بود که برای اولین بار coronavirus مرگ ثبت شده در هند است.

76-سال-پیر مرد شناخته محمد حسین صدیقی بود که یک رهبر مذهبی از Kalaburagi. او به هند بازگشت از سفر به عربستان سعودی در ماه گذشته.

او برای اولین بار بستری در بیمارستان در Kalaburagi زیر شکایت سرفه و دیگر علائم است. پزشکان او به نمایش در آمد برای Covid-19 coronavirus در اوایل این هفته. هنگامی که او به درمان پاسخ نمی دهند در یک بیمارستان در بیدر او رانده شد به حیدرآباد برای توجه فوری پزشکی.

بیمار اما موفق به دریافت مراقبت های اورژانس در دو بیمارستان های خصوصی در حیدرآباد به عنوان او رنج می برند از حاد تنگی نفس و اختلال عملکرد ریه.

بيمار مراجعه کننده به بیمارستان گاندی اما خانواده آماده بود برای رفتن وجود دارد. یکی دیگر از بیمارستان های خصوصی بررسی بیمار در بخش اورژانس اما باز هم توصیه می شود آنها را به رفتن به بیمارستان گاندی.

خانواده داده شد یک گزینه از بستری شدن در بیمارستان در واحد جداسازی. اما اگر بیمار شد به آلوده شده است coronavirus پزشکان گفته است که او باید معطوف به بیمارستان گاندی.

اما خانواده رد گزینه و تصمیم به گرفتن بیمار به Kalaburagi (گلبرگه) در آمبولانس. در طول سفر خود بیمار در گذشت.

صدیقی بدن بود بررسی توسط مقامات بهداشتی قبل از توزیع آن را به خانواده خود را. بهداشت منطقه افسر M A Jabbar دستور آن انجام نهایی مراسم به لمس بدن با دست خالی و با استفاده از دیگر اقدامات حفاظتی در هنگام دفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de