هند covid شمارش متوسط با توجه به آن جمعیت عظیم: کارشناسان

دهلی نو: هند نیاز به “به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا” تعداد آزمایشات انجام شده در سراسر کشور برای ردیابی COVID-19 عفونت ویروس است که به توان موجود در زمان ،

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رز به 414 تعداد مبتلایان به 12,380 در کشور روز پنج شنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

در حالی که تعداد فعال COVID-19 موارد 10,477 به عنوان بسیاری از 1,488 مردم شده اند درمان و مرخص و یک مهاجرت کرده بودند آن را گفت.

اطلاعات به دست آمده از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: تا مارس 14 تعداد نمونه های آزمایش شده بود در 2,44,893 افزایش 27,339 از شکل مربوطه تا روز قبل (2,17,554).

کارشناسان احساس ارقام متوسط برای یک تعداد از اندازه 1.3 میلیارد و “خیلی بیشتر تعداد آزمون” مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 شیوع در کشور است.

با توجه به worldometers.info که حفظ یک پایگاه داده های جهانی در coronavirus موارد و تست های انجام شده در آمریکا که در آن بیش از 26,000 COVID-19 مرگ و میر رخ داده است انجام داده 31,00,387 آزمون به طور متوسط حدود 9,367 در هر میلیون نفر از جمعیت.

این رقم برای هند است 2,44,893 آزمون به طور متوسط 177 میلیون از جمعیت.

اسپانیا و ایتالیا دو کشور که اند نیز دیده می شود و چندین هزار نفر از مرگ و میر انجام داده اند 6,00,000 و 10,73,689 آزمون بود.

دکتر راوی Shekhar Jha, مشاور ارشد و رئیس گروه Pulmonology در Fortis اسکورت Faridabad گفت: هند در حال رفتن در مسیر درست است اما کافی نیست.

“با توجه به حجم عظیم از جمعیت ما تعدادی از آزمایشات نیاز به توان یافت و باید انجام شود با دقت بیشتری. ما نیاز به انجام موثر تماس با ردیابی و آزمایش آنها را به طوری که این افراد به نوبه خود آلوده نیست دیگران” گفت: PTI.

تعداد نمونه های آزمایش تا مارس 28 بود در 27,688 ظهور 7,038 از شکل مربوطه را تا مارس 27 با توجه به ICMR داده است.

“افزایش تعداد موارد اتفاق می افتد نیز به دلیل در چند هفته گذشته در این مستند افرادی که در تماس با افراد مبتلا ترسیم شد و تست شده است. این امر به افزایش چند برابر اگر ما شامل coronavirus در غیر این صورت آن را دشوار خواهد بود امر” جها گفت.

Dr Sandeep Budhiraja گروه پزشکی مدیر در حداکثر بهداشت و درمان گفت: این تصمیم گرفته شده است برای انجام coronavirus آزمون در “همه ما نیروی کار و بیماران در سراسر کشور”.

“اولویت خواهد بود برای تست ما بیماران بستری و بیماران جدید بودن در آورده. و در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران,” او گفت:.

هند در حال انجام بسیاری از آزمایشات اما این کافی نیست نسبت به آنچه در آمریکا و سنگاپور و کشورهای دیگر در حال انجام, او گفت: “خیلی بیشتر تست باید انجام شود”.

یکی دیگر از کارشناس از پیشرو بیمارستان خصوصی اینجا که نمیخواستند نام برد و گفت: “این حجم از تست های انجام شده نیاز به ramped تا به طور قابل توجهی برای سرمایه گذاری در سود از مستند”.

دو نوع تست های تشخیصی هستند که در حال حاضر استفاده می شود در هند — RT-PCR آزمون و سریع آنتی بادی آزمون با توجه به جهانی بهداشت هنجارهای.

یک رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) آزمون آزمایشگاه تکنیک ترکیب معکوس رونویسی RNA به DNA است که تشخیص این ویروس در حالی که آنتی بادی آزمایش که با استفاده از خون تشخیص پاسخ بدن به ویروس.

Dr Arvind Kumar اشاره ریه جراح در سر Ganga رم بیمارستان گفت: “کلید اصلی برای مبارزه با COVID-19 نبرد “تست و تست و تست” و سپس “quarantining و درمان”.

“تعداد بیشتری از مردم ما صفحه نمایش بیشتر ما شانس برنده شدن در این مبارزه علیه COVID-19. تعدادی از آزمایشات باید به طور قابل توجهی افزایش یافته است,” او گفت:.

در دهلی نو که دیده است 1561 موارد و مرگ و میر 30 تا 14 آوریل بیش از 16000 نمونه آزمایش شده تا آن دوره است.

“تعداد موارد در حال افزایش بود و آنها افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر در حال حاضر به عنوان تست بیشتر انجام شده است. ما هنوز هم در حال افزایش اندام از این بیماری همه گیر منحنی. همچنین مردم در حال یادگیری اجتماعی فاصله عطسه قوانین و مقررات است که عناصر مهم در این مبارزه گفت:” دکتر راجش چاولا یک ریه در بیمارستان آپولو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de