هند coronavirus موارد لمس 1,242 با 35 مرگ و میر

تعداد رمان coronovirus موارد در هند بالا رفت و به 1,242 روز دوشنبه با 35 مرگ و میر گزارش شده تا کنون و 111 نفر درمان می شود.

وزارت بهداشت مقامات می گویند در سراسر کشور مستند که در حال حاضر تکمیل شش روز است که کمک شامل افزایش سریع تازه موارد است.

دولت می بیند بهبود 10 درصد از بیماران به عنوان یک نشانه مثبت است و نگه داشتن آن انگشتان عبور به عنوان نرخ مرگ باقی می ماند 2.8 درصد از کل آلوده.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند گرفته بود “بی سابقه و مراحل اولیه” در پاسخ به این بیماری همه گیر از اواسط ژانویه به کاهش خطر ابتلا به واردات عفونت و پس از آن برای جلوگیری از شیوع بزرگ.

“آن زمان 12 روز موارد به افزایش از 100 به 1000 نفر در هند در حالی که هفت دیگر کشورهای توسعه یافته با جمعیت کمتر از ما را دیده اند افزایش چند در موارد مثبت. این مستند آهسته ویروس گسترش است که یک نتیجه مثبت از این مستند اما این یک نبرد روزانه” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت گفت: گمانه زنی ها که 21 روز مستند ممکن است تمدید شود.

در حالی که وزیر کابینه را رد کرد و این حدس و گمان مقامات می گویند تصمیم گرفته خواهد شد بر اساس وضعیت.
دولت با آرامش که از 38,442 مردم تست شده تا کنون تنها 1,242 آزمایش مثبت است. آن, است, اما, رو, انتقاد تست کمتر مردم است.

مقامات گفت: با بخش خصوصی در پیوستن به این غربالگری را افزایش می دهد. بخش خصوصی را آزمایش کرده است 1,334 تاکنون هیچ مورد مثبت تشخیص داده شد. این باعث می شود دولت بر این باورند که انتقال نیست در سطح جامعه.

“تا کنون ما در حال مدیریت آن را به خوبی. از کل بیماران در بیمارستان و تعداد قابل توجهی است و دوره نقاهت را به خوبی در حالی که درصد کمی از بیماران که بیماری جدی است بسیار کوچک” آقای Aggarwal اضافه شده است.

مقامات گفت: این مستند داده است دولت زمان برای آماده شدن برای چالش های بزرگ تر یک بار این محدودیت برداشته می شوند. این شامل در دسترس PPEs پنکه و اختصاصی Covid بیمارستان. جهان بیش از 43 شرکت ها را آغاز کرده اند که واکسن محاکمه. این اثر از 100 سال واکسن سل نیز در حال آزمایش به عنوان یک Covid-19 واکسن.

این مرکز تشکیل کمیته ای برای نگاه به سریع تصمیم گیری در تحقیق و توسعه در Covid-19 بیماری است. تمام موسسات دولتی و خصوصی بسیاری از آزمایشگاه های خواسته شده است برای آماده سازی برای تحقیق و آزمایش است. آنها همچنین خواسته شده است تا برای آزمایش آماده می شود حجم زیادی از بیماران است.

“دولت در حال کار فعالانه با بخش خصوصی labs برای مقیاس بزرگ Covid-19 تست. این اجازه خواهد داد که نظارت و تحقیقات بالینی برای مدیریت و کنترل گسترش ویروس” مقامات گفت.

پرسش نیز مطرح شده بیش از اثر هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی موثر در برابر Covid-19 پس از 44 سال در آسام در اثر ایست قلبی.

دکتر گرفته بود این دارو به عنوان پیشگیری کننده. رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR Dr رامان R. Gangakhedkar گفت: امکان دکتر در حال مرگ با توجه به این داروها است ، کمتر است. اما یک مقاله در Mayo Clinic Proceedings گفت: این دارو می تواند القاء ایست قلبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de