سرخپوستان رشته در ایتالیا بازگشت به خانه

کوچی: یک گروه از 21 مسافران از جمله 15 Keralite دانش آموزانی که در رشته Covid-19 آمار ایتالیا رسیده فرودگاه بین المللی کوچین در صبح روز شنبه.

مسافران آورده بودند را از طریق دبی در امارات متحده عربی پرواز پس از هند تیم پزشکی تایید کرد که آنها آلوده به ویروس.

مسافران منتقل شده به الووا بیمارستان برای تحقیقات گفت: فرودگاه بین المللی کوچین محدود (اجتماعی) در یک رسانه آزاد است.

بیش از 40 نفر از دانشجویان کرالا در فرودگاه در ایتالیا.

“سفارت هند ارائه کمک های لازم به بیش از 250 مسافران سرگردان در فرودگاه. هند تیم پزشکی آغاز بررسی رشته مسافران است. ما از وزیر در امور خارجی و مقامات سفارت خود را برای مداخله به موقع برای تخلیه ما” گفت: یکی از مسافران از طریق یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده با رسانه های منطقه ای.

در ضمن CIAL را ممنوع کرده است بازدید کننده ورود به پایانه با اثر فوری. بازدیدکنندگان گالری بسته شده و تنها مسافران و رانندگان تاکسی می تواند وارد محوطه فرودگاه.

در رسانه ها انتشار فرودگاه بین المللی کوچین با مسئولیت محدود (اجتماعی) درخواست کرده است تمام مسافران به منظور محدود کردن تعدادی از مردم و همراه با آنها به فرودگاه. پلیس مستقر خواهد شد در جاده های منتهی به فرودگاه برای دادن دستورالعمل به مسافران است.

چندین هندی مسافران گیر شد در فرودگاه در ایتالیا با وجود داشتن تایید بلیط.

این بود که پس از, ایتالیایی, مقامات خطوط هواپیمایی امارات را رد کرد و آنها را زیر یک ciruclar صادر شده توسط اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) الزام است که مردم سفر از ایتالیا و یا کره جنوبی و آرزومند از ورود به هند باید اخذ گواهی داشتن آزمایش منفی برای Covid-19 از این کشورها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im