فرماندار ایندیانا اعلام بهداشت عمومی اورژانس پس از اولین Coronavirus مورد تایید

یک بیمار در ایندیانا آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید, به گفته مقامات باعث رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.

یک نمونه تست شده در دولت آزمایشگاهی آمد مثبت خواهد شد اما تایید توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). در حال حاضر این مورد است که درمان به عنوان تایید شده است.

بیمار که از Marion County, به تازگی از سفر به بوستون برای یک رویداد قبل از آمدن به تماس با کسی که تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که سفر. مقامات می گویند نیست که آیا این مورد در ارتباط بود به Biogen نشست که باعث اولین مورد در تنسی است.

کارگران در جامعه شمالی بیمارستان در ایندیاناپولیس در حال مراقبت از بیمار گفت: مقامات.

بیمار قرنطینه شده پس از ورود در Indianapolis, با توجه به وزارت امور خارجه کمیسیون بهداشت و درمان کریس جعبه. CDC در حال کار برای شناسایی و اطلاع مردم بودند که در همان پرواز از بوستون بود و تماس نزدیک با بیمار است.

مرد نمی تواند منتشر شود تا نمونه که گرفته شد در دو روز متوالی آزمایش منفی برای COVID-1.

جدید مورد درخواست هولکوم اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی به “اطمینان از ادامه هماهنگی” با توجه به فرمانداری.

This scanning electron microscope image shows SARS-CoV-2
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر را نشان می دهد SARS-CoV-2 (رنگ نارنجی)—همچنین به عنوان شناخته شده 2019-nCoV ویروس است که باعث COVID-19—جدا شده از بیمار در ایالات متحده در حال ظهور از روی سطح سلول (سبز) کشت در آزمایشگاه است. (NIAID-RML از طریق AP)

“با کمک ما فدرال و ایالتی و محلی همکاران ایندیانا در پاسخ به این مورد که ما برنامه ریزی شده و آماده شده برای هفته” هولکوم در بیانیه ای گفت. “لقب استان و مردم ایندیانا که تشخیص داده شده است گرفته شده مسئول گام به ماندن جدا شده است.”

اعلام تماس در سازمان های دولتی برای ادامه در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, همچنین شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2,

دکتر جعبه گفت: دولت اولین مورد تایید شده باید به عنوان یک شگفتی آمده.

“با توجه به گسترش جهانی این بیماری سوال این بود که هرگز اگر ایندیانا را مورد اما وقتی به آن می رسند. من می خواهم به استرس است که این مورد جدا است و این بیمار و بیمارستان انجام همه چیز ممکن است به منظور محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض دیگر افراد است. به دلیل آن مرحله خطر قرار گرفتن در معرض اضافی و جامعه انتقال کم است اما ما در حال گرفتن هر احتیاط برای جلوگیری از عفونت های جدید مرتبط با این بیمار,” او گفت:.

این ویروس که به نظر می رسد در چین در اواخر سال 2019 در درجه اول گسترش می یابد از طریق نزدیک تماس شخصی مانند لمس کردن یا دست دادن و قطرات تنفسی به هوا منتشر شده و از طریق سرفه یا عطسه. گسترش نیز می تواند اتفاق می افتد از طریق لمس کردن سطوح آلوده و سپس یک چهره.

مقامات توصیه مردم به شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان با دست نشسته و دور ماندن از افراد بیمار.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im