ایندیانا, زن و شوهر درایوهای نوجوانان با مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم جاده

دو نوجوان برادران دوقلو گفته می شود محور جاده و حمله توسط یک نوجوان زن و شوهر بودند که با پسران’ حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

14-سال-دوقلوها از Hobart, ایندیانا, سوار دوچرخه خود را و تاب با مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین پرچم در تاریخ 22 ژوئیه سال گذشته زمانی که آنها توسط یک جوان, ایندیانا, زن و شوهر, آبی, شورلت مالیبو با توجه به سوابق دادگاه.

این اتهامات تنها می تواند در زمینه به تازگی به این دلیل که پلیس تا به حال به صبر برای ماه ها برای به دست آوردن ترخیص از فیلم از Instagram های غربی-ایندیانا گزارش شده است.

با توجه به استشهاد ظ توسط هوبارت پلیس و بر اساس دو Snapchat ویدئوها از رویداد باشگاه اداره می شد و با 23 سال کیرن گرگوری Perry-جونز—در کنار او, 18 سال, دوست دختر Cailyn ماری اسمیت. فیلم ظاهرا به ضرب گلوله توسط عاملان خود را به منظور جاوید این رویداد با آپلود فیلم از آن به Instagram.

پری جونز از آنها پرسیدم که آیا آنها تهمت حامیان. بیابان مخالفت آنها بودند. این ویدئو پس از آن نشان می دهد که چگونه Perry-جونز مجبور پسران جاده با یک ناگهانی تلو تلو خوردن.

“خانواده بهتر است صفحه اصلی” پری جونز می گفته و شنیده می شود در حالی که فریاد زیر پسران از طریق یک زن و شوهر از متری. او سپس می گوید اسمیت به “کشش که پرچم پایین” بر اسمیت پاسخ با “نزدیکتر.”

“خانواده ترسم فقط خواهم خود را رئیس جمهور” اسمیت شنیده می شود فریاد. “آمریکا بزرگ نیست,” او اضافه شده و پس از یک expletive با توجه به استشهاد.

زمانی که پسران به حرکت آمد Perry-جونز اشک یکی از پسران’ پرچم پایین. او علاوه بر این می تواند شنیده تهدید جوانان گفت: آنها باید نشان نمی دهد تا مرکز شهر در غیر این صورت او ممکن است آنها را ضرب و شتم.

تنها پس از یکی از پسران را تهدید می کند به پلیس تلفن می کند و این زن و شوهر را خاموش کنند اما قبل از اجرای بیش ضبط پرچم با ماشین خود را.

پری جونز و اسمیت بودند به اتهام دو فقره جنایت ارعاب و جنایی بی مبالاتی و یک تعداد هر یک از سرقت و جنایی فساد که هر دو جنحه.

این حادثه باعث شد کاملا هم بزنید در رسانه های اجتماعی. محافظه کار روزنامه نگار اندی Ngo نیز به اشتراک گذاشته شده نظر خود را در توییتر.

“این یک رویداد ناگوار که درگیر دو برادر ابراز حمایت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” هوبارت پلیس سروان. جیمز گونزالس گفت: غربی-ایندیانا گزارش شده است. “ما ساکنان در هوبارت باید قادر به بیان حمایت خود را از هر گونه وابستگی سیاسی و بدون ترس از هر گونه عوارض جانبی مراجعه کنید. به هوبارت اداره پلیس ادامه خواهد داد برای خدمت به هوبارت ساکنان برای اطمینان از آنها رایگان هستند برای بیان حمایت خود را برای هر کس آنها را انتخاب کنید و ما به طور خستگی ناپذیری کار خود را برای حفظ 1st اصلاح حقوق تحت قانون اساسی ایالات متحده.”

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im