دانش آموزان هندی رشته در فیلیپین می تواند بازگشت پس از سفر بان کی مون برداشته

مانیل: صدها نفر از دانش آموزان رشته در فیلیپین و پرواز می کنند به هند در هنگام موقت ممنوعیت سفر برداشته است, به سفارت هند در اینجا گفت: اطمینان همه ممکن است کمک به مضطرب شهروندان است.

در 17 مارس دولت هند ممنوع ورود مسافران از افغانستان و فیلیپین و مالزی به هند با اثر فوری میان شدت تلاش برابر گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

“سفارت در تماس منظم با دانش آموزان دائمی کمک کند. مغازه ها و فروشگاه های ضروری در منطقه باز است. رستوران هندی در حال آماده تحویل. 16,000 دانش آموزان هندی در فیلیپین توصیه – می تواند سفر به هند در هنگام توقیف موقت برداشته شده است. اورژانس هیچ. 09477836524,” سفارت گفت: در یک صدای جیر جیر.

دلیل افزایش موارد COVID-19 هند هفته گذشته ممنوع فرود از تمام تجاری بین المللی پروازهای مسافری از مارس 22 تا 29 در حالی که درخواست هواپیمایی کشوری و وزارت راه آهن به تعلیق تمام اعطایی سفر در پرواز و قطار به جز برای دانشجویان و بیماران و افراد معلول.

بیش از 40 نفر کشته شده اند از رمان coronavirus بیماری در فیلیپین کشور و ثبت بیش از 700 عفونت با توجه به worldometer یک وب سایت است که حمالت تعداد مرگ و میر جهانی ناشی از COVID-19.

مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است به 21,293 با بیش از 471,518 موارد گزارش شده در بیش از 170 کشور و سرزمین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de