هند شرکت برای تست Covid واکسن در 3 هفته; اگر موفق به مواد مخدر نمی توان اختراع

دهلی نو: واکسن هند عمده سرم موسسه هند گفت: این طرح برای شروع تولید COVID-19 واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد در دو تا سه هفته آینده.

اگر انسان بالینی از vacine هستند, موفق, محصول باید در بازار موجود اکتبر.

اما انسان بالینی هستند و اگر. آنها را در انگلستان است.

پونا-بر اساس شرکت با همکاری دانشگاه آکسفورد به عنوان یکی از هفت جهانی موسسات تولید واکسن.

“تیم ما کار کرده است از نزدیک با دکتر هیل از دانشگاه آکسفورد و ما در حال انتظار برای آغاز تولید واکسن در 2-3 هفته و تولید 5 میلیون دوز در هر ماه برای شش ماه اول پس از آن ما امیدواریم که به مقیاس تولید به 10 میلیون دوز در هر ماه” سرم موسسه هند (SII) مدیر عامل اژدر helen clark گفت.

SII همکاری با دانشمندان در دانشگاه آکسفورد برای یک واکسن مالاریا پروژه در گذشته و می توانم با اطمینان بگویم که آنها برخی از بهترین دانشمندان او اضافه شده است.

“ما انتظار (COVID-19) واکسن به خارج در بازار سپتامبر-اکتبر تنها در صورتی که آزمایشات موفق هستند با ایمنی لازم و مطمئن انجام گيرد. ما خواهد بود با شروع محاکمه در هند برای این واکسن امیدوارم بعد از 2-3 هفته زمان” helen clark گفت.

SII آغاز خواهد شد و تولید این واکسن در انتظار بالینی موفقیت سپتامبر-اکتبر در انگلستان او اضافه شده است.

“پس از آن انجام شده ما تصمیم به آغاز تولید در خود ما خطر است. تصمیم گیری شده است تنها گرفته شده به پرش شروع در تولید به اندازه کافی دوز در دسترس اگر آزمایش های بالینی اثبات موفق” helen clark گفت.

این شرکت قصد دارد تا آغاز محاکمه در هند برای واکسن های لازم تنظیم مقررات و مصوبات آن در حال انجام در حال حاضر است.

“نگه داشتن وضعیت فعلی در ذهن ما بودجه این تلاش در ظرفیت شخصی و امیدوارم قادر خواهد بود برای جلب حمایت شرکای دیگر بیشتر به مقیاس واکسن تولید” helen clark گفت.

واکسن تولید خواهد شد در این شرکت تسهیلات در پونا. ساخت تاسیسات جدید برای COVID-19 واکسن گرفته اند که حدود 2-3 سال او اضافه شده است.

هندی مقامات نظارتی در حال کار با این شرکت برای اطمینان از صاف رویه عملکرد. “ما در تماس با گروه بیوتکنولوژی (DBT) و ICMR,” helen clark گفت.

این شرکت پیشتر گفته آن را نمی خواهد ثبت اختراع هر COVID-19 واکسن که آن را توسعه.

خواست در مورد تصمیم گیری, helen clark تصریح کرد: “ما نمی خواهد ثبت اختراع سرم واکسن برای COVID-19 و آن را در دسترس برای همه برای تولید و فروش نه فقط در هند بلکه در سراسر جهان است.”

هر كس می سازد و توسعه واکسن نیاز شرکای متعدد برای تولید واکسن او اضافه شده است.

“من امیدوارم که هر کدام از شرکت توسعه واکسن نمی توانید آن را به ثبت رساند و باعث می شود آن را در دسترس بر اساس حق امتیاز و یا تجاری درک به عنوان بسیاری از تولید کنندگان در سراسر جهان را میلیاردها دوز در یک سرعت سریع,” helen clark گفت.

مرگ و میر به علت COVID-19 عبور کرده 200,000 جهانی با تعدادی از عفونت در بیش از 2.8 میلیون نفر است.

در هند coronavirus ادعا کرده بیش از 800 زندگی می کند و تعداد موارد عبور کرده 26,000 علامت گذاری به عنوان.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru