سفارت هند مسائل سفر مشورتی میان افزایش وارداتی موارد در چین

پکن: از سفارت هند در پکن روز جمعه با صدور مشاوره سفر برای سرخپوستان سفر به چین, برجسته دقیق غربالگری و قرنطینه اقدامات برای تماس های ورودی مسافران در میان یک افزایش در تعداد وارد coronavirus موارد در کشور است.

هند سفارت مشورتی آمد به چین مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه که آن را دریافت گزارش از 39 به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد در سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه که همه وارد شد.

چین گزارش صفر در موارد جدید داخلی coronavirus موارد در روز چهارشنبه و پنج شنبه از جمله در ویروس کانون ووهان زیر که خارجی ها’ ورود به پکن و شهرهای دیگر رفته اند

چین به شدت غربالگری افرادی که از خارج از کشور گفت که “وارد کردن موارد” شروع به افزایش به طور پیوسته.

هند سفارت مشورتی گفت که با در نظر اطلاعیه اخیر توسط مقامات چینی در ارتباط با گسترش COVID-19 آنفلوآنزای مرغی در چین اتباع هند که نیاز به سفر به چین برای دلایل قانع کننده باید توجه داشته باشید که بسته به فرودگاه از ورود, ورودی مسافران ممکن است انتظار می رود برای تحقق اضافی مستند الزامات لازم الاجرا توسط مقامات محلی.

اتباع هند که نیاز به سفر به چین بیشتر اطلاع داد که خطوط تماس ویژه ای از وزارت امور خارجی (MEA), New Delhi, سفارت هند در پکن و ژنرال کنسولگری هند در گوانگژو و شانگهای ممکن است نامیده می شود و در صورت هر گونه پرس و جو. کسانی که مایل به دریافت در تماس با ما ممکن است انجام این کار در: MEA, New Delhi: 1800118797/ +91-11-23012113/ +91-11-23014104/ +91-11- 23017905; ایمیل: [email protected]

چندین فرودگاه در چین از جمله پکن و گوانگژو, معرفی روش های جدید برای تماس های ورودی مسافران از خارج از کشور از جمله پزشکی غربالگری در بدو ورود. این روش ممکن است در فرودگاه ترمینال خود و یا در تعیین غربالگری مراکز و طول می کشد حدود 9 ساعت به طور متوسط برای تکمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im