سفارت هند به ما می پرسد برای پرداختن به نگرانی های دانش آموزان هندی

واشنگتن: از سفارت هند در اینجا خواسته است به دولت آمریکا برای کاهش مشکلات دانش آموزان هندی که آنها روبرو هستند در پی بسته شدن دانشگاه ها و موسسات آموزشی با توجه به گسترش سریع مرگبار coronavirus.

بیش از 2,00,000, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی عمدتا در علم پزشکی و تکنولوژی جریان است. بیش از 300 بالا آمریکایی دانشگاه ها و کالج ها تعطیل دانشگاه نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین و خواسته دانش آموزان به ترک خوابگاه اقامت.

با شدید محدودیت های مسافرتی در هر دو کشور هند و آمریکا و ویزای شرایط است که آنها اجازه اقامت در ایالات متحده فقط به صورت فیزیکی در کلاس های اضطراب است و آوردن دانش آموزان هندی که حساب دوم بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی تنها پس از چین است.

هند سفارت و تمام آن پنج کنسولگری در هوستون آتلانتا و شیکاگو و نیویورک و سان فرانسیسکو است که فعالانه در حال اجرا دور ساعت تلفنی برای گذشته چند روز در حال حاضر رسیده به وزارت امور خارجه ایالات متحده و خدمات شهروندی و مهاجرت به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از هند نیست و در صورت مشکلات وقتی که می آید به خود را, ویزای قانونی بودن اقامت خود در کشور است.

“دولت آمریکا نشان داده است که آن را از نزدیک نظارت بر مفاهیم است که این تحول ممکن است وضعیت را برای دانشجویان بین المللی” سفارت هند در واشنگتن دی سی گفت: در تجدید نظر مشورتی صادر شده برای دانش آموزان هندی در اینجا.

دانشجو و بازدیدکننده تبادل اطلاعات برنامه (SEVP) ادامه خواهد داد به ارائه راهنمایی در فاصله-یادگیری برای دانشجویان بین المللی. این SEVP به تازگی تایید کرد که دانشجویان بین المللی می تواند به طور موقت در تعامل با فاصله-یادگیری یا از درون ما و یا در خارج از کشور در COVID-19 بدون تاثیر خود ویزا وضعیت مشورتی گفت.

در یک توجه داشته باشید ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) گفت که اگر یک مدرسه به طور موقت می بندد و بدون آموزش آنلاین و یا جایگزین دیگر روش یادگیری دانش آموزان باید در وضعیت فعال در دانشجو و بازدیدکننده تبادل اطلاعات سیستم (SEVIS) تا زمانی که دانشجویان قصد رزومه رشته که در کلاس های رزومه.

این شبیه به کوتاه مدت استراحت در مدرسه تقویم زمانی که کلاس ها در جلسه نیست.

و اگر یک مدرسه به طور موقت می بندد اما ارائه می دهد آموزش آنلاین و یا دیگر جایگزین روش یادگیری غیر مهاجر دانش آموزان باید شرکت در آنلاین و یا دیگر جایگزین یادگیری روش باقی می ماند و در وضعیت فعال باشد در SEVIS USCIS گفت.

هند سفارت و آن پنج کنسولگری در آن مشورتی خواست دانش آموزان هندی برای جلوگیری از غیر ضروری داخلی و یا بین المللی سفر می کند.

“این یک وضعیت بی سابقه ای اما ما با موفقیت می تواند مدیریت آن را با در نظر گرفتن تصمیمات با یک ذهن آرام. لطفا نگاهی محتاطانه سلامت احتیاط و با دقت بررسی اطلاعات و مشاوره های مسافرتی ،

“همانطور که از 18 مارس سال 2020 اگر شما در حال برنامه ریزی سفر از آمریکا به هند پس از آن شما خواهد بود موضوع را به پزشکی غربالگری پس از ورود و ممکن است شما را در قرنطینه در یک دولت-اختصاص تسهیلات برای حداقل 14 روز در صورت نیاز” مشاوره اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im