هندی سفارتخانه ها در سراسر جهان موضوع مشاوره به شهروندان

پاریس: هند سفارت فرانسه صادر کرده است یک مشاوره برای اتباع خود که مایل به سفر بازگشت به خانه قبل از هند هفته ممنوعیت اعمال شده برای جلوگیری از گسترش مرگبار رمان coronavirus بین المللی پروازهای تجاری به اجرا در می آید مارس 22.

هند سفارت در چندین کشور دیگر نیز صادر مشاوره و آغاز اضطراری کمک برای مضطرب سرخپوستان اطمینان همه آنها ممکن است کمک کند.

سفارتخانه ها در میان دیگران شامل از کانادا و یونان و فنلاند و استونی اسرائیل و ژاپن و ویتنام و بلغارستان و شمال مقدونیه و روسیه و کوبا و برزیل و سوئیس.

هند سفارت فرانسه در یک توییت در روز جمعه ارائه جزئیات قطر ایرویز پرواز است که کار از پاریس قبل از سفر هند مهلت در مجموعه.

“قطر ایرویز عامل پرواز. آن است که توصیه به همه اتباع هند رشته در طول حمل و نقل در CDG فرودگاه پاریس به کتاب این پرواز بلافاصله. شکست که آن را دشوار برای سفارت را به هر گونه جایگزین ترتیبات” آن را گفت.

این ماموریت همچنین درخواست سرخپوستان که مایل به سفر به “نگه داشتن گواهی صادر شده توسط سفارت مفید برای سفر بیشتر.”

هند در سفارت یونان در یک مشورتی در روز جمعه خواسته سرخپوستان به حفظ صبر و آرامش در وضعیت حاکم.

“این است که ما به درخواست شهروندان ما از جمله دانش آموزان در یونان به دنبال پس از خود و در امان ماندن هر کجا که هستند و به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط هند و مقامات یونانی از زمان به زمان” آن است.

به سفارت هند در قزاقستان خواسته دانش آموزان هندی در حال انتظار برای پرواز به هند در فرودگاه آلماتی به بازگشت به خود را در خوابگاهها در نظر گرفتن محدودیت های مسافرتی.

“ما گرفت تا موضوع را با مقامات در هند. اما با توجه به فشار سنگین در ترافیک هوایی بوده و ممکن است به قبول درخواست برای عملیات اضافی پرواز از آلماتی” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

“ما خواسته اند تمام دانشگاهها و آموزشی پیمانکاران برای ادامه در حال اجرا خوابگاه امکانات” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

به سفارت هند در اسرائیل بیش از حد درخواست همه اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور.

“سفر به هند برای یک هفته شروع مارس 22 امکان پذیر نخواهد بود. این یک اقدام موقت است که در حال بررسی به طور منظم در سطح وزرا,” سفارت توییتی.

هندی کمیسیون عالی در کانادا مطمئن اتباع خود که کنسولگری شده اند liaisoning با دولت کانادا و مقامات دانشگاه/کالج برای رفاه دانش آموزان هندی در کانادا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“میزبان موسسات شده اند ارائه اطلاعات مفید به دانش آموزان است. لطفا دستورالعمل ها را دنبال و بهداشت عمومی مشاوره/اطلاعیه ها باقی می ماند آرامش و اطمینان و ایمنی” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

هند سفارت در چندین کشور دیگر از جمله روسیه و برزیل و کوبا و بلغارستان و شمال مقدونیه فنلاند و استونی و ژاپن و ویتنام و مغولستان آغاز شده اورژانس کمک برای مضطرب سرخپوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de