هند در کابل را محکوم Gurudwara حمله

دهلی نو: هند روز چهارشنبه “به شدت محکوم کرد شنیع حمله تروریستی در Gurudwara در کابل” که در آن چند نفر بوده اند و خوست و گفت: در آن “آمادگی خود را برای گسترش همه ممکن است کمک به خانواده های آسیب دیده از هندو و سیک جامعه افغانستان باشد.” ستایش این عصرند از نیروهای امنیتی افغانستان که مبارزه با تروریست های دهلی نو گفت: “چنین حملات بزدلانه در اماکن مذهبی و عبادت در اقلیت جامعه به خصوص در این زمان از COVID 19 گیر انعکاسی است از طرز فکر شیطانی از عاملان و حامیان”.

استفاده از کلمه “حاکم” است که دیده می شود به عنوان یک محجبه نشانه ای توسط هند نسبت به پاکستان اگر چه پاکستان در حمایت از طالبان را رد کرده آن را به انجام این حمله است.

MEA گفت:

“ما انتقال ما از صمیم تسلیت به اعضای خانواده این مرحوم و آرزوی شفای عاجل برای زخمی شدند. هند آمادگی خود را برای گسترش همه ممکن است کمک به خانواده های آسیب دیده از هندو و سیک جامعه افغانستان است. چنین حملات بزدلانه در اماکن مذهبی و عبادت در اقلیت جامعه به خصوص در این زمان از COVID 19 گیر انعکاسی است از طرز فکر شیطانی از عاملان و حامیان.”

MEA افزود ،

“ما ستایش شجاع نیروهای امنیتی افغان خود را برای دلیر در پاسخ به این حمله و نمونه شجاعت و تعهد به حفاظت از مردم افغانستان و امن کشور است. هند می ایستد در همبستگی با مردم و دولت و نیروهای امنیتی افغانستان در تلاش های خود را برای آوردن صلح و امنیت به این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im