اردن: قهرمان آسیا Pooja Rani (75 کیلوگرم) و چاشنی Vikas کریشن (69kg) در روز یکشنبه شد اولین مجموعه از بوکسورهای برای واجد شرایط برای این سال بازی های المپیک توکیو با پیشرفت به نیمه نهایی از مسابقات مقدماتی قاره.

در حالی که چهارم-کشت Rani بریده تا facile 5-0 برنده بیش تایلند Pornnipa Chutee Krishan تحمل سختی برابر سوم-کشت ژاپنی Sewonrets Okazawa قبل از حاکم در اتفاق آرا حکم در برابر آسیایی, نقره مدال.

در حالی که Rani امن قبل از ازدواج المپیک نقطه کریشن خواهد ساخت جایگاه خود ظاهر در quadrennial نمونه ممتاز ویژه نمایش برنامه ریزی شده در مرداد ماه.

“من تا به حال هرگز در مبارزه علیه این دختر قبل از امروز و راستش من یک کمی می ترسم. من تا به حال گفت: من با مربیان در مورد آن قبل از جلسه. آنها القا اعتماد به نفس در من و من می توانم جلو و یک طرفه نتیجه. من خوشحال هستم”
Pooja Rani باکسر

Rani آینده در صورت حاکم جهان و قهرمان آسیا Li کیان چین است که صدور صورت حساب های بالا در این دسته است. کیان تا به حال هیچ مشکل در ضرب و شتم مغولستان Myagmarjargal Munkhbat 5-0 در جلسه افتتاحیه از روز است.

بهره گیری کامل از او دیگر, رسیدن, Rani outpunched بی تجربه اما مصمم Chutee. هند سه بار آسیایی, مدال, علاوه بر این که یک سابق برنز-برنده در بازی های آسیایی 2014.

کریشن به حال به تقلا سخت علیه درخشان بوکسور که عملکرد چشم نواز با وجود از دست دادن.

Okazawa طلا-برنده در المپیک تست رویداد سال گذشته نگه داشته کریشن روی انگشتان پا با پای راست خود jabs بودن به خصوص موثر است.

چه کار کرده و کریشنان بود سازگار مستقیم مشت به بدن است که از ذهن او بخش عمده ای از نقاط.

بعد در روز Sachin کومار (81kg) روبرو خواهد شد چین چن Daxaing در یکی دیگر از چهارم و کشمکش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im